Fitnesa un Veselības diena

 

Paralēli dažādām fitnesa un veselības nodarbībām, novada iedzīvotājiem tiks piedāvātas divas lekcijas:

No plkst 12:00 - "Sporta Laboratorija" sniegs konsultācijas saistībā ar fizisko sagatvotību, optimālo slodzi, veiks dažādus ķermeņa mērījumus, pārbaudīs līdzvaru, lokanību u.t.t.

No plkst. 14:00 "Benu Aptieka" piedāvās dalībniekiem veikt sejas ādas un matu veselības eksprestestu. To ietvaros ar profesionālu diagnostikas aparatūru tiek veikti ādas un matu testi, kā arī, balstoties uz iegūtajiem rezultātiem, profesionāli skaistuma speciālisti–kosmētiķi sniegs konsultācijas par pareizu ādas kopšanu ikdienā un piemērotākās kosmētikas un kopšanas līdzekļu izvēli un to atbilstošu lietošanu. Ar īpašu atlaidi varēs iegādāties speciālo produkciju.

No plkst. 14:00 "MFD veselības centrs"  piedāvās apmeklētājiem cukura un holesterīna eksprestestu, ķermeņa masas indeksa noteikšanu, asinsspiediena un pulsa mērījumus, kā arī sniegs kardiologa konsultāciju. 

Visas dienas garumā lielajā zālē varēs piedalīties "PLANK challenge" izaicinājumā. Šī vingrinājuma uzvarētāji (viena dāma un viens kungs) tiks pie "Karma Sock" īpašajām zeķītēm un Olaines Sporta centra sarūpēta pārsteiguma dāvanu maisiņa. 

Visas dienas garumā cafe "Chapiteau" parūpēsies par izsalkumu un piedāvās dažādus veselīgus smūtijus, proteīna kokteiļus, gardus našķus un ēdienus.

ESI AKTĪVS UN PIEDALIES! DALĪBA BEZ MAKSAS!

Pasākumu organizē Olaines Sporta centrs sadarbībā ar Olaines novada pašvaldības projektu - Projekts Nr.9.2.4.2/16/I/062 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Olaines novada iedzīvotājiem no 2017.gada līdz 2019.gadam” un sporta biedrību "Active".

Pasākumu atbalsta - Olaines novada pašvaldība, "Benu Aptieka", MFD veselības centrs, "Karma Sock", "CF Jelgava", "Sporta laboratorija", tipogrāfija Digitāla Pele".