Esam vienoti svētkos un ikdienā!          Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2017. gada 24. septembris

Interešu izglītība

Interešu izglītības piedāvājums Olaines novada bērniem un jauniešiem

Kultūrizglītības nodarbības - spied šeit

Sporta nodarbības - spied šeit

Citas nodarbības - spied šeit

Sīkāku informāciju par interešu izglītības nodarbībām iespējams iegūt, sazinoties ar nodarbību vadītājiem vai zvanot uz Olaines novada pašvaldības iestādēm:

Visās Olaines novada vispārizglītojošās mācību iestādēs skolēniem ir iespēja apmeklēt daudzveidīgas interešu izglītības programmas bez dalības maksas.

Profesionālās ievirzes izglītības iestādēs (mākslas, mūzikas un sporta) ir noteikta minimāla līdzdalības maksa; daudzbērnu ģimenes par samazinātu maksu var apmeklēt peldbaseinu un bez maksas apmeklēt publisko slidotavu.

Pašvaldības organizētie kultūras un sporta pasākumi, kā arī pasākumi bērniem un jauniešiem ir bez dalības maksas un tajos var piedalīties jebkurš interesents.

Visiem Olaines novada iedzīvotājiem ir iespējams bez maksas izmantot sporta infrastruktūru aktīvai atpūtai: veloceliņus, skeitparkus, futbola laukumus ar mākslīgo segumu, ielu vingrošanas laukumus, āra trenažieru kompleksus, pludmales volejbola laukumus un āra basketbola laukumus.

Visiem Olaines novada skolēniem, kuri dzīvo novadā un mācās kādā no novada pašvaldības vispārizglītojošām skolām, tiek nodrošināts bezmaksas transports nokļūšanai uz mācībām un ārpusklases pasākumiem.

Biedrības, kuras saņem pašvaldības līdzfinansējumu pasākumu organizēšanai, savus pasākumus rīko bezmaksas.

Drukāt

Vārda dienas svin:
Agris, Agrita
Jaunumi e-pastā
Septembris, 2017
P
O
T
C
Pk
S
Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930