Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2018. gada 19. decembris

         

Jaunumi

2018-10-01
30.septembrī novadnieki un viesi novērtēja Līduma karjera pārvērtības
Līduma karjers jau sen ir bijis Olaines novada iedzīvotāju iecienītā peldvieta. Redzot iedzīvotāju interesi par šo ūdenskrātuvi, pašvaldība cenšas šo objektu attīstīt un no peldvietas pārveidot par atpūtas vietu, izmantojot tās priekšrocības, kuras sniedz tur esošā vide, kā arī uzklausot cilvēku vēlmes un vajadzības.

Pārmaiņas Līduma karjerā notika pakāpeniski, bet pēdējās pārvērtības piedzīvotas pavisam nesen projekta “Dabas takas izveide apkārt Līduma karjeram” ietvaros. Šo projektu pašvaldība ir īstenojusi sadarbībā ar Pierīgas partnerību.

Tagad Līduma karjeru varam droši saukt par atpūtas vietu, kurā ikviens var pavadīt savu brīvo laiku atbilstoši savām interesēm – vai tā būtu nesteidzīga pastaiga pa dabas taku vai pontonu laipām, vai peldēšanās (kā arī šļūkšana no kalniņa ūdenī) un sauļošanās, t.sk., guļot uz jaunajiem sauļošanās krēsliem, vai piknikošana jaunizveidotajās piknika vietās, izmantojot uzstādītus grilus, vai spēlējot volejbolu, futbolu un basketbolu, vai aktīva atpūta ar ģimeni rotaļu laukumā, vai makšķerēšana, vai citas aktivitātes uz ūdens, kā tas, piemēram, ir bijis septembra pēdējā svētdienā, kad pasākuma apmeklētājiem bija iespēja gan izmēģināt supošanu (SUP airēšanu) un SUP fitnesu, gan mērīties spēkiem SUP sacensībās sporta un tautas klasē. 

Šīs bija pirmās SUP sacensības Olaines novadā! Priecājamies par SUP sacensību dalībnieku ieinteresētību un apsveicam sacensību uzvarētājus!

Sacensību rezultāti
 
Sporta klase kungi:
1. Arvis Iļjins
2. Māris Galenieks
3. Normunds Barinovs
4. Ansis Dobelis
5. Andrejs Daukšis

Sporta klase jaunieši:
1. Māris Galenieks JNR
2. Mārcis Galenieks

Sporta klase dāmas:
1. Jūlija Mihailova
2. Santa Veinberga
3. Santa Rasa-Daukše
4. Ieva Strazdiņa
5. Irbe Dāvidsone
 
Tautas klase kungi:
1. Ingus Lauss
2. Artis Strazdiņš
3. Andris Grīnbergs
4. Mārtiņš Ansons
5. Vairis Nīgals
6. Oskars Tabūns
7. Antons Paničuks
8. Kristaps Kauliņš
9. Andulis Zellāns
 
Tautas klase dāmas:
1. Zane Mežgaile
2. Marija Kārkliņa
3. Ginta Ratniece
4. Iluta Jansone
5. Eva Bērziņa
6. Aija Laškope
7. Daiga Podniece
 
Pateicamies Latvijas Sērfošanas un SUP Federācijai par sadarbību pasākuma organizēšanā! 
 
Laika apstākļi svētdien īpaši nelutināja, tāpēc ikviens Līduma karjera apmeklētājs varēja sasildīties mobilajā pirtiņā vai apēdot silto lēcu zupu, kura tāpat kā citi veselīgi ēdieni tika pagatavoti meistarklasē “Piknikot veselīgi”. 
 
Bijām priecīgi redzēt ikvienu, kurš nenobijās no laika apstākļiem, un atsaucās pašvaldības aicinājumam atklāt dabas taku un šo atpūtas vietu 30.septembrī. 
 
Aicinām atpūsties un aktīvi pavadīt brīvo laiku Līduma karjerā Uzvaras līdumā! Ja vēl neesi šeit bijis - brauc, nenožēlosi!
 
Atgādinām, ka  uz Līduma karjeru ir ērti nokļūt ne tikai ar personīgo transportlīdzekli, bet arī ar velosipēdiem, skrejriteņiem, skrituļslidām un kājām pa izbūvēto veloceliņu, kas savieno Līduma karjeru un Olaines pilsētu un ļauj izbaudīt dabu, jo veloceliņš iet caur mežu. Velosipēdus droši var novietot pie Līduma karjerā uzstādītajām velonovietnēm. 
 
 
Olaines novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists
 
 
 
 
 
 

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: olainesdome@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Lelde, Sarmis
Jaunumi e-pastā
Decembris, 2018
P
O
T
C
Pk
S
Sv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31