Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 18. janvāris

         

Jaunumi

2018-03-23
"Ābelītei" 30
Šogad Olaines speciālā pirmsskolas izglītības iestāde "Ābelīte" svin savu 30 gadu jubileju. Par godu jubilejai martā aizvadīti vairāki svinīgi pasākumi.

14. martā Olaines Kultūras centrā tika sarīkots grandiozs uzvedums ''Kupla auga Ābelīte'', kuru gan paši darbinieki, gan skatītāji jau nodēvējuši par ''Mazajiem Dziesmu svētkiem''. Par skaisto koncertu jāsaka paldies gan mazajiem māksliniekiem, gan ''Ābelītes'' radošajai komandai, kura sagatavoja priekšnesumus, – mūzikas skolotājām Aijai Liepiņai, Danutai Eltermanei un ritmikas skolotājai Līgai Barenai.

Jau dienu vēlāk tika aizvadīts vēl viens pozitīviem mirkļiem bagāts piedzīvojums – ''Disko ballīte'', kurā bērni ne tikai kārtīgi izdejojās, bet arī saņēma cienastu un pārsteiguma dāvaniņas. Jubilejas svinības noslēdzās 16. martā, kad ar sirsnīgiem apsveikumiem, dāvanām un ziediem tika sveikts ''Ābelītes'' kolektīvs. Sveicēju vidū bija gan Olaines novada domes pārstāvji, gan kolēģi no Olaines novada izglītības iestādēm un citām pašvaldības struktūrvienībām, gan sadarbības partnera a/s ''Olainfarm'' pārstāvji. Olaines speciālās pirmsskolas izglītības iestādes ''Ābelīte'' vadītāja Daiga Kokoreviča svinīgajā pasākumā pateicās Olaines novada pašvaldībai, kura vienmēr palīdzējusi ar finansējumu un neskopojusies ar padomu, kā arī ikvienam ''Ābelītes'' darbiniekam, uzsvērot, ka uz darbu viņi dodas ar prieku, jo zina, kas jau paveikts un kas vēl jāpaveic: "Paldies visam kolektīvam par ieguldīto darbu bērnu izaugsmes, labsajūtas un attīstības labā! Man ir patiess prieks, ka mēs apzināmies, cik svarīgi ir veidot pozitīvu atmosfēru kolektīvā, lai ikviens uz darbu varētu nākt ar prieku!"

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Antons, Antis
Jaunumi e-pastā