Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 18. janvāris

         

Jaunumi

2018-08-30
Aizvadīta Olaines novada izglītības iestāžu pedagogu konference
29. augustā Jaunolaines Kultūras namā norisinājās Olaines novada izglītības iestāžu pedagogu konference, kura vienkopus pulcēja vairāk kā 200 novada pedagogus. Atzīmējot Latvijas Simtgadi, šī gada konferencē pedagogiem bija iespējams atskatīties uz skolu sistēmu pirms 100 gadiem un to, kādas tās bija mūsu novadā.

Starp konferences lektoriem bija arī Latvijas Universitātes profesors Mārcis Auziņš, kurš rosināja skolotājus domāt par mūsdienu izglītību un nākotnes izaicinājumiem izglītības jomā. Savā runā profesors Mārcis Auziņš novēlēja pedagogiem nenobīties no citādā: „Novērtējiet to un paņemiet no tā kaut ko priekš sevis. Mākslīgais intelekts ir nepārtraukti mums apkārt un tas ir fantastisks palīgs – darbības, kuras mums pašiem būtu jāveic ilgi, mākslīgais intelekts izpilda ļoti ātri. Mākslīgais intelekts ir jāuztver kā instruments, kuru var izmantot lai lietas darītu ātrāk, efektīvāk un precīzāk.”

Konferencē uzstājās arī TV un radio raidījumu vadītājs un pasniedzējs Valdis Melderis, kurš pedagogiem stāstīja, kā ar cilvēcīgu komunikāciju nonākt pie veiksmīgas sadarbības un nepieļaut vienas un tās pašas kļūdas atkal un atkal.

Šī konfernece bija lieliska iespēja novada pedagogiem satikties pirms jaunā mācību gada uzsākšanas, lai svinīgā gaisotnē smeltos jaunas zināšanas, informāciju un iedvesmu jaunajam darba cēlienam.

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Antons, Antis
Jaunumi e-pastā