Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 18. janvāris

         

Jaunumi

2017-05-09
Aizvadīta vieslekcija "Viņš un Viņa"
27. aprīlī Olaines bērnu un jauniešu sociālā atbalsta centra "OLAKS" telpās notika vieslekcija, kurā uzstājās Dr. Viljams R. Hoits no ASV un lektori Nora un Igors Rautmaņi no Latvijas.

Šī lekcija bija kā aizsākums astoņu lekciju ciklam "Viņš un Viņa", kas jau trešo reizi tiks organizēts novadā un šoreiz oktobrī tas sāksies Olainē.

Lekciju apmeklēja astoņi pāri, no kuriem daļa jau bija piedalījušies lekciju ciklā. Viņi atzinīgi novērtēja gan lektorus, gan izstrādāto “Attiecību dinamikas modeli”, kas pirmo reizi tika prezentēts Latvijā.

Vakara gaitā pāri varēja klausīties dzīvo mūziku dziedošā pāra “Riverfall” pavadījumā, kā arī baudīt uzkodas, kafiju un tēju. Lekcijas starplaikā interesentiem bija iespēja arī aprunāties ar vieslektoru personiski un uzdot savām attiecībām būtiskos jautājumus.

Lekcijas izmaksas daļēji sedza biedrība “Izglītības laboratorija”, kā arī Jaunolaines un Āgenskalna baptistu draudzes.

Savstarpējās attiecības ir vērtība, kura ir regulāri jākopj. Bez laika un spēku ieguldīšanas, attiecības izjūk, kas rada pārbaudījumu gan pašam pārim, gan ģimenei kopumā. Tieši tādēļ vasarā – jūlija vidū, jau otro reizi Olaines novadā tiks organizēta ģimeņu nedēļas nogale “Viņš un Viņa+”.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: luse.elina@gmail.com, tel. 29104093, www.ej.uz/vinsunvina

 

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Antons, Antis
Jaunumi e-pastā