Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2018. gada 17. decembris

         

Jaunumi

2018-08-02
Iepazīsties ar biedrības "Pierīgas Partnerība" īstenotajiem projektiem
Biedrība "Pierīgas Partnerība" 10. augustā aicina piedalīties pasākumā, kas tiek organizēts, lai iepazītu veiksmīgi īstenotos LEADER projektus un izprastu, kā tie veicinājuši attīstību Babītes, Mārupes un Olaines novadā, sekmējuši uzņēmējdarbības, vides sakārtošanas, sociālās un sabiedriskās dzīves attīstību.

Ar lepnumu varam izcelt un parādīt īstenotos projektus, kas atspoguļo vērtības novados, ļauj izbaudīt vēstures, dabas krāšņuma, augu un dzīvnieku dažādību šodien. Tikai pateicoties uzņēmīgajiem cilvēkiem un kopdarbībai ir izdevies paveikt nozīmīgu darbu un radīt vērtību gan vietējiem iedzīvotajiem, gan novadu viesiem.

Biedrības darbības pamatā ir rosināt novadu uzņēmēju, biedrību, iedzīvotāju, pašvaldību sadarbību, aicināt aktīvi  iesaistīties visos notiekošajos procesos, veicināt tiekties pēc kvalitatīvām pārmaiņām,  iedrošināt nebaidīties īstenot sapņus – rakstot, iesniedzot un realizējot projektus.

Īpaši nozīmīgi ir izcelt paveiktos darbus, kas vairāk pamanīti sabiedrībā un snieguši iespēju izglītoties, radījuši jaunas darba un atpūtas vietas, vairojuši kultūrvēstures mantojumu.

 

Pasākumam aicinām reģistrēties līdz 8. augustam.  

Pieteikšanās – ej.uz/PP_pieredzes_brauciens , vietu skaits ierobežots.

Dienas kārtība.

Pasākums ir bez maksas, kā arī tiek nodrošināts transports no Olaines, Jaunmārupes un Piņkiem.

Vairāk informācijas: Alīna Lukjanceva, 28644888, info@pierigaspartneriba.lv.

 

Šajā pieredzes apmaiņas braucienā iepazīsiet deju kolektīva „Dārta” atbalsta biedrības veikumu – digitālo stendu, radot unikālu iespēju gūt zināšanas etnogrāfijā un vizuāli izbaudīt latviešu tautas tērpu krāšņumu.  Apmeklēsiet „Annas koku skolu” un pārliecināsieties par neatkārtojamo ieguldījumu, izceļot latviešu lepnumu – koku, vēstures un mūsdienu apvienojuma izpildījumā, prasmi atrast veidus kā padarīt interesantu un neordināros risinājumos izmantotu koku.  Dosieties uz biedrības PAR ZAĻU PIERĪGU izveidoto dabas taku ar skatu torni „Zoss”, kas izveidots purvā. Projekts sekmē dabas resursu saglabāšanu, vides sakopšanu un padara pieejamu šo dabas zonu sabiedrībai. Izglīto un sniedz iespēju izbaudīt purva savdabīgo skaistumu un bagātību, ļauj ieraudzīt brīvdabas putnu, dzīvnieku, augu dažādību. Olaines pilsētā viesosieties jauniešu centra Popkorna skvērā, kas ir regulāri apmeklēts un iecienīts jaunatnes vidū.


Biedrība „Pierīgas partnerība” ir vietējā rīcību grupa, kas darbojas Mārupes, Babītes un Olaines novados un īsteno Sabiedrības virzītu vietējās attīstības stratēģiju.  Aktivitāte notiek Lauku attīstības programmas 2014-2020.gada pasākuma „Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” ietvaros.

LEADER ir mērķtiecīgas un savstarpēji koordinētas aktivitātes lauku attīstības veicināšanai. Viens no LEADER pieejas pamatprincipiem ir pieeja no “apakšas uz augšu”, kad iniciatīva nāk no vietējiem iedzīvotājiem, iesaistoties savas teritorijas problēmu identificēšanā un risināšanā.

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: olainesdome@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Hilda, Teiksma
Jaunumi e-pastā
Decembris, 2018
P
O
T
C
Pk
S
Sv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31