Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2018. gada 20. oktobris

       

Jaunumi

2014-07-21
Intensīvās attīstības programmas nodrošina pārliecinošu uzņēmuma izaugsmi
Lai paaugstinātu uzņēmumu konkurētspēju un veicinātu to pārliecinošu ilgtermiņa attīstību, visbiežāk nepietiek ar vienas noteiktas jomas aktivizēšanu. Nepieciešams komplekss izaugsmes plāns, jeb attīstības programma, kas primāri ietver apmācības, konsultācijas un konkrētu darbību kopumu.

Biznesa izglītības centra “Biznesa Akadēmija” veiktās klientu apmierinātības aptaujas liecina, ka 97% biznesa semināru un kursu apmeklētāji snieguši pozitīvas atsauksmes par apmācībām un to ietekmi uz tālāko uzņēmuma darbību. Taču, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus, nepieciešams papildu atbalsts, kas ļauj semināros gūtās zināšanas uzreiz iedzīvināt reālā uzņēmuma darbībā.

 Sadarbībā ar Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centru “Latvia Invent” un Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centru (SDTIC) izveidotas īpašas 3 mēnešu attīstības programmas uzņēmumiem. 

Uzņēmumiem pieejamas piecas attīstības programmas. Katra no tām orientēta uz citu biznesa attīstības virzienu:

- Biznesa stratēģija un vadība;

- Inovācijas konkurētspējas stiprināšanai;

- Efektīva pārdošana un tās vadība;

- Radoša mārketinga komunikācija (tirgus izpēte, mārketings, reklāma, PR);

- Personāla vadība un komandas motivācija.

Izvēloties sev interesējošo programmu, uzņēmums saņem sekojošu atbalstu:

1) Uzņēmums izvērtē savu šī brīža situāciju, nosakot vietu tirgū, kā arī izvirzot skaidrus mērķus, sniedz nepieciešamo papildus informāciju ekspertiem, lai attīstības programmas ietvaros varētu tikt izstrādāti konkrēti ieteikumi, izzināta situācija un sniegtu nepieciešamo konsultatīvo atbalstu.

2) Pamatojoties uz vienu no piecām izvēlētajām attīstības programmām, uzņēmuma pārstāvjiem tiek nodrošināti semināri, kursi un meistarklases – biznesa apmācība, kas attiecas uz izvēlēto jomu, sniedzot teorētiskas un praktiskas zināšanas. Katras programmas aprakstā ir norādīts plānoto apmācību profils.

3) Kad apgūtas teorētiskās zināšanas, uzņēmums saņem “Biznesa uzrāviens” ekspertu konsultācijas, kas palīdz nospraust mērķus un nākotnes uzdevumus, kā arī apzināt visas uzņēmuma attīstības iespējas, nospraust tālāko rīcības plānu.

4) Konsultāciju rezultātā kopīgi ar uzņēmumu tie sastādīts konkrēts vairāku soļu plāns noteikto mērķu sasniegšanai trīs mēnešiem. Šajā periodā, kad tiek realizētas konkrētas aktivitātes, uzņēmumam joprojām pieejamas ekspertu konsultācijas, lai nodrošinātu nepārtrauktu atbalstu un sasniedzot rezultātus.

Attīstības programma ir kā loģisks turpinājums biznesa semināriem un apmācībām. Zināšanas iegūst vērtību tikai tad, kad tās ir iespēja realizēt. Tādēļ „Biznesa Akadēmija” izstrādājusi šīs attīstības programmas, kas, nodrošinot atbalstu, palīdz uzņēmumiem realizēt inovatīvas un vērtīgas idejas, paaugstināt darbinieku kompetenci un produktivitāti, vienlaikus nodrošinot uzņēmuma konkurētspējas pieaugumu.

Papildus informāciju skatiet: http://www.biznesauzraviens.lv/attistibas-programmas/

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: olainesdome@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: info@fpda.lv 
 

Vārda dienas svin:
Leonīds, Leonīda
Jaunumi e-pastā
Oktobris, 2018
P
O
T
C
Pk
S
Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031