Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2018. gada 25. aprīlis

Jaunumi

2017-07-11
Jūnijā projekta "Esi aktīvs novadā!" ietvaros organizēti pasākumi jauniešiem novadā
Šovasar Olaines novada pašvaldība realizē projektu, kura ietvaros jauniešiem no Gaismām, Jaunolaines, Jāņupes un ciemu tuvējās apkārtnes ir iespēja piedalīties dažādos tieši jauniešiem organizētos pasākumos. Jūnijā kopumā notikuši septiņi pasākumi.

Jaunolainē tika organizēti visnotaļ aktīvi un uz sportu orientēti pasākumi, izmantojot ciema infrastruktūru – stadionu un Mežezera teritoriju. Divos pasākumos dalībniekiem bija iespēja izmēģināt jaunas lietas – vingrot ar TRX vingrošanas lentām, sauktām arī par piekares sistēmām, un pārbaudīt savu balansu un līdzsvaru uz slackline virvēm, kas novilktas starp kokiem. Jaunatnes darba koordinatore Jaunolainē Karīna stāsta, ka daudzi jaunieši, kas piedalījās slackline vakarā, nemaz nav zinājuši par šādu sporta veidu. Pēc dažām izmēģinājuma reizēm, savas prasmes jaunieši jau bija nostiprinājuši un interesējās, vai arī turpmāk šādas aktivitātes norisināsies Jaunolainē.

Jauniešu rīta treniņš ar TRX

 

Slackline vakars Jaunolainē

 

Divi forši pasākumi norisinājās arī Gaismās. Kā raksta koordinatore Reičela, pirmajā organizētajā pasākumā priecēja saulainais laiks. Gan mazākie, gan lielākie dalībnieki vienojās kopīgā futbola un frisbija spēlēs. Tika kopīgi iekurts ugunskurus un cepti maršmelovi. Nākošais jūnija pasākums bija tikpat izdevies, tika organizētas radošās darbnīcas – veidoti krāsaini sapņu ķērāji un milzu burbuļi. Kā arī varēja izmēģināt spēkus līdzsvara noturēšanā uz slackline.

Jauniešu vakars ar futbolu un maršmeloviem

 

Radošās darbnīcas Gaismu jauniešiem

 

Jāņupes jaunatnes darba koordinatore Evita kopīgā tikšanās reizē ar jauniešiem vienojās par to, kādi pasākumi un aktivitātes varētu notikt tieši Jāņupē. Rezultātā jaunieši ir uzsākuši darbu pie pasākuma “Jāņupes jauniešu draudzības ugunskurs”, kura laikā tiks veidota kopīga atmiņu klade. Jūnijā Jāņupes jaunieši bijuši sabiedriski aktīvi. Daudz palīdzējuši, lai norisinātos tādi pasākumi kā “Saulgrieži” un “Patriotu laukuma atklāšana”, tika vākti dabas materiāli, sagatavoti un izlīmēti plakāti tuvējā apkārtnē, kā arī fotografēti paši pasākumi. Jaunieši arī izmantoja iespēju piedalīties pirmajā Jāņupes volejbola mačā šajā sezonā.

Jaunieši piedalās Patriotu laukuma atklāšanā

 

Jāņupes jaunieši Saulgriežu pasākumā

 

Volejbola turnīrs Jāņupē

 

Projekta “Esi aktīvs novadā!” aktivitātes norisināsies arī jūlijā un augustā. Tuvākie pasākumi: 12.jūlijā Jāņupes jauniešu draudzības ugunskurs un 15.jūlijā Jaunolaines stadionā slackline vakars. Seko līdzi informācijai novada stendos un facebook.com lapā OJC “Popkorns”.

 

Ieva Rokule

Olaines novada pašvaldības

izglītības speciāliste

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: olainesdome@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Vārda dienas svin:
Līksma, Bārbala
Jaunumi e-pastā
Aprīlis, 2018
P
O
T
C
Pk
S
Sv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30