Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 21. janvāris

         

Jaunumi

2018-05-15
Latvijas Bērnu fonds piedāvā bezmaksas vasaras nometnes
Olaines novada pašvaldības aģentūra "Olaines sociālais dienests" informē, ka Latvijas Bērnu fonds organizē bezmaksas vasaras nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām, vardarbībā cietušajiem un bērniem no audžu, aizbildņu, maznodrošinātām ģimenēm.

Viens no nozīmīgākajiem Latvijas Bērnu fonda projektiem, kas tiek īstenots jau kopš 1992.gada, ir vasaras atpūtas nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām. Gadu gaitā uzkrātā pieredze ir vainagojusies ar arvien lielāku bērnu skaitu, kuri ik vasaru guvuši iespēju 10 dienas bez maksas atpūsties, mācīties dažādos radošajos pulciņos, mācīties rūpēties pašiem par sevi un līdzcilvēkiem. Pēdējos gados tiek rīkotas nometnes arī vardarbībā cietušajiem bērniem un bērniem no audžu, aizbildņu un maznodrošinātajām ģimenēm.

Bērni nometņu laikā gūst jaunus draugus, patstāvību, pārvar savu nedrošību un bailes atrasties ārpus mājas bez vecāku atbalsta. Tādējādi šādas nometnes nav tikai atpūtas laiks ar pilnvērtīgu saturu kvalificētu speciālistu uzraudzībā, bet arī iespēja bērniem mācīties savā situācijā būt pēc iespējas patstāvīgākiem turpmākajā dzīvē. Turklāt vecākiem tā ir iespēja atpūsties no ikdienas rūpēm par īpašo bērnu un veltīt laiku pašiem sev.

Katru gadu tiek organizētas vidēji 20 šādas vasaras nometnes visā Latvijā, katrā piedalās 25 bērni vecumā vidēji no 7 līdz 15 gadiem.

Šobrīd vecāki var pieteikt savus bērnus, aizpildot pieteikuma anketu - http://www.lbf.lv/lv/nometnes-1: PIETEIKT BĒRNU NOMETNEI

Informāciju sagatavoja ONPA “Olaines sociālais dienests”

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Agnese, Agnija, Agne
Jaunumi e-pastā