Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2018. gada 17. decembris

         

Jaunumi

2018-07-17
Nāc līdzdarboties!
Vēlamies Jūs iepazīstināt ar dažādām aktivitātēm, kas tiek īstenotas Olaines novada pašvaldības aģentūras "Olaines sociālais dienests" klientu apkalpošanas centrā "Gaismas".

Ar prieku darām zināmu, ka tikko ir izveidota jauno māmiņu kopā būšanas/pašpalīdzības grupa ‘’Mazās skudriņas’’. Māmiņas un mazuļi jaukā atmosfērā bauda kopā būšanas prieku, tiek organizētas izzinošas, pilnvērtīgas un interesantas satikšanās. Jaunās māmiņas mācās no pieredzes bagātajām mammām un kādreiz arī otrādi. Tiekamies ceturtdienās, divas reizes mēnesī.

Rūpēs par savu izaugsmi, lai bagātinātu sevi garīgi un lai stimulētu savu prātu, tapa ‘’Senioru lasītava’’. Katras nedēļas piektdienas rītos – lasām, analizējam, diskutējam. Lai justos veseli un enerģētiski uzlādētu savu ķermeni, senioru kustības grupas ‘’Pirmdiena’’ dalībnieki vingro.

Ne tikai runā, bet esot jau pierādīts, ka jauniešiem trūkst iemaņu ēst gatavošanā. ‘’Kulinārā vaļasprieka’’ dalībniekiem tas nedraud. Mēs jau mākam siet sieru, cept vafeles un gatavot īstas itāļu picas. Gatavot mācās bērni, jaunieši un arī seniori.

Ceļot patīk visiem, taču ne vienmēr tas ir iespējams. Klientu apkalpošanas centra ‘’Gaismas’’ apmeklētāji apvienojušies ‘’Prieks ceļot’’ grupā un realizē savus sapņus un fantāzijas. Mēs ceļojam virtuāli. Nesen apmeklējām Itāliju. Mākam sasveicināties un pajautāt kā klājas?

Ja vēlies gūt prieku, radīt kaut ko jaunu un apgūt mūsdienu vajadzībām nepieciešamās iemaņas, apmeklē mūsu centra radošās darbnīcas. Te tu vari zīmēt, līmēt, veidot, dziedāt, sportot un pat šūt. Jā, jā – šūt. No veca apģērba darināt jaunu, sašūt iepirkuma un dāvanu maisiņu, gūt sapratni par šujmašīnu un tās lietošanu, to visu vari īstenot, apmeklējot klientu apkalpošanas centru ‘’Gaismas’’.

Un vēl, mums ir senioru mini teātra studija. Jau otro gadu jūnijā, uz Līgo svētkiem, teātra aktieri mūs iepriecina ar humoristiski teatrāliem uzvedumiem. No visas sirds viņiem – paldies!

Visas nodarbības ir bez maksas.

Bez iepriekš minētā, centrā ir iespēja izmantot publisko internetu.

Pēc iepriekšēja pieraksta katru ceturtdienu centrā konsultē sociālais darbinieks.

Esam centušies organizēt aktivitātes dažādām interešu grupām, esi aktīvs, nāc līdzdarboties!   Informācija par klientu apkalpošanas centra “Gaismas” aktivitātēm Jums pieejama Olaines novada pašvaldības mājas lapā www.olaine.lv (zem Ātrajām saitēm) labajā pusē sadaļā “Ziņas” un “Jaunumi”, kā arī tā tiek izvietota pie informatīvajiem dēļiem. Papildus informāciju variet gūt, sazinoties ar centra speciālisti Birutu Melderi, tālr. Nr. 67931164, 25708263.

Būsiet vienmēr laipni gaidīti mūsu klientu apkalpošanas centrā “Gaismas” Gaismas ielā 6, Stūnīšos, Olaines novadā.

ONPA “Olaines sociālais dienests”

Klientu apkalpošanas centra ‘’Gaismas’’ speciālists Biruta Meldere

Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Solvita Degle

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: olainesdome@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Hilda, Teiksma
Jaunumi e-pastā
Decembris, 2018
P
O
T
C
Pk
S
Sv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31