Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 18. janvāris

         

Jaunumi

2018-09-14
No 17. līdz 21. septembrim Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija organizē ikgadējo akciju “Dienas bez rindām”
Akcijas mērķis ir iedrošināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē, nevis stāvot rindā valsts vai pašvaldības iestādē.

VARAM vēlas iedrošināt sabiedrību izmantot e-vides sniegtās iespējas, kā arī informēt par e-pakalpojumu izmantošanas priekšrocībām un ieguvumiem.

Par digitālajām iespējām un to priekšrocībām var uzzināt VARAM izveidotajā portāla Latvija.lv atbalsta vietnē mana.latvija.lv, kurā pieejami dažādi dzīves situāciju apraksti un video pamācības.

Akcijas atklāšana notiks pirmdien, 17. septembrī, plkst.11:00 t/c Galerija centrs 1. stāva foajē (Audēju iela 16, Rīga). Tajā ar iedvesmas runu piedalīsies VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts, bet ar zināšanām par e-pakalpojumiem un to lietošanu dalīsies e-pārvaldes eksperti.

Vēlamies atgādināt par Olaines novada pašvaldības piedāvāto e-pakalpojumu – bērna pieteikšana pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē elektroniski. Reģistrēt bērnu var elektroniskajā Pirmsskolu pieteikumu reģistrā interneta portālā www.epakalpojumi.lv . Arī nekustamo īpašuma nodokli var apmaksāt, izmantojot portāla www.epakalpojumi.lv iespējas. 

Jebkurš Latvijas iedzīvotājs, t.sk. arī no Olaines novada, var deklarēt dzīvesvietu elektroniski interneta portālā www.latvija.lv .

Neklātienē var pieteikt arī pašvaldības informatīva izdevuma “Olaines Domes Vēstis” saņemšanu savā pastkastītē vai uzdot pašvaldībai jautājumu ar pašvaldības interneta mājas lapas www.olaine.lv starpniecību.

Akcija “Dienas bez rindām” norisinās jau ceturto gadu. Pērn piedalījās 24 valsts iestādes 185 klientu apkalpošanas vietās un 89 pašvaldības 120 klientu apkalpošanās vietās, kopumā valsts un pašvaldību iestādēs sniedzot teju 8.5 tūkstoši konsultāciju par e-pakalpojumu lietošanu.

Buklets "Mana Latvija.lv! Dari digitāli" - šeit

 

 

 

 

 

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Antons, Antis
Jaunumi e-pastā