Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 21. janvāris

         

Jaunumi

2018-10-30
Olaines akordeonistiem panākumi starptautiskā konkursā
Varam lepoties ar Olaines Mūzikas un mākslas skolas akordeona spēles skolotājas Samantas Čipinskas un viņas audzēkņu sasniegumiem – godalgotām vietām 28. starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā "Prize of Lanciano".

Konkurss notika Lančano pilsētā, Itālijā, no 25. līdz 30. septembrim. To organizēja slavenais komponists, izpildītājs un diriģents Vladimirs Zubitskis.

Skolotāja S. Čipinska šajā konkursā vairākkārt ir piedalījusies kā soliste, ansambļa un orķestra dalībniece, guvusi atzinību kā konkursa laureāte. Šogad viņa tika uzaicināta būt konkursa žūrijā, tāpēc radās ideja pieteikt šim konkursam savus labākos, talantīgākos audzēkņus.

Konkursā piedalījās dalībnieki no Itālijas, Vācijas, Ķīnas, Krievijas, Ukrainas, Slovākijas, Kazahstānas un Igaunijas. Latviju šajā gadā jaunāko kategorijās pārstāvēja Olaines Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi – Megija Vanaga, Arīna Račika un Miks Kelle. Kategorijā “K” (skolēni līdz 12 gadu vecumam) Megija un Arīna ieguva 2. vietu, savukārt 2. vietu kategorijā “L” (skolēni līdz 14 gadu vecumam) izcīnīja Miks.

Skolas vadība izsaka vislielāko atzinību akordeona spēles skolotājai S. Čipinskai par ieguldīto darbu, enerģiju un saviem audzēkņiem dāvātajām zināšanām un prasmēm. Paldies vecākiem par sniegto atbalstu, skolēniem gatavojoties šim konkursam, īpaši Sanitai Kellei par brauciena organizēšanu! Paldies Olaines novada pašvaldībai par atbalstu un sadarbību!

Informāciju sagatavoja:

Iluta Vuškāne

Olaines MMS direktora vietniece mācību jomā

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Agnese, Agnija, Agne
Jaunumi e-pastā