Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 21. janvāris

         

Jaunumi

2018-05-11
Olaines novada pašvaldība izsaka pateicību visiem talkotājiem,
kuri atsaukušies mūsu aicinājumam un ieguldījuši darbu, piedaloties Olaines novada sakopšanā Lielās Talkas ietvaros! Mēs lepojamies ar kuplu talkas dalībnieku skaitu – 875 cilvēki, kuri sakopuši 36 talkai izvēlētas vietas Olaines novadā. Kopā ir paveikts liels darbs, kā rezultātā uz atkritumu poligonu izvesto atkritumu daudzums sastāda 54,3 tonnas.

Mūs priecē, ka varam paveikt tik daudz, taču izjutām arī sarūgtinājumu, kad apzinot talkas vietas, konstatējam, ka līdzcilvēki piegružo ar atkritumiem novadu – vietu, kur mēs visi kopā dzīvojam un strādājam. Aicinām ikvienu nebūt vienaldzīgam un aizrādīt gadījumos, kad novērojat, ka kāds izmet atkritumus tam neparedzētajā vietā.


Tāpat īpašu paldies vēlamies teikt Lielās Talkas ietvaros ilggadējam sadarbības partnerim AS “BAO”, kurš sniedz iespēju iedzīvotājiem saudzēt vidi, bezmaksas nododot sadzīves bīstamos atkritumus un elektropreces.


Atgādinām, ka AS “BAO” arī ikdienā piedāvā bezmaksas šo atkritumu nodošanu Olaines bīstamo atkritumu pārstrādes kompleksā Celtnieku ielā 3A, Olainē.


Detalizēta informācija par šo atkritumu nodošanu pieejama zemāk norādītajos linkos:

sadzīves tehnika un citas elektropreces - http://www.bao.lv/pakalpojumi/bezmaksas-atkritumu-nodosanas-punkti/elektroprecu-nodosanas-punkti ;

sadzīves bīstamie atkritumi - http://www.bao.lv/pakalpojumi/bezmaksas-atkritumu-nodosanas-punkti/sadzives-bistamo-atkritumu-nodosanas-punkti .

 Lielās Talkas ietvaros ne tikai vākti atkritumi, bet arī veikti labiekārtošanas darbi, tajā skaitā arī koku un citu augu stādīšana.

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Agnese, Agnija, Agne
Jaunumi e-pastā