Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 18. janvāris

         

Jaunumi

2018-09-03
"VELDZEI" Pasaules Folkloras Čempionātā Bulgārijā zelta medaļa!
No 21. līdz 28. augustam senioru deju grupas "VELDZE" dejotājas kopā ar dejotājām no Salaspils "Madarām" un Baložu "Ābeļzieda" pārstāvēja Latviju un savus novadus – Ķekavu, Olaini un Salaspili VIII Pasules Folkloras Čempionātā Bulgārijā Nesebaras pilsētā.

Dejotājas uzstājās ar programmu, kas veidota par godu mūsu valsts simtgadei un sastāvēja no horeogrāfijām ar tautas dziesmu pavadījumu. Tika aizvadīti divi koncerti, katrā izdejojot 3 dejas. Dejotājas arī iepazina Bulgāriju, apmeklēja tās skaistākās un pazīstamākās vietas. Paviesojāmies zvejnieku pilsētiņā  Sveti Vlas un mākslinieku iecienītajā Sozopolē, izbaudījām dabas skaistumu pastaigā gar Kaliakras klintīm un ienirām brīnišķīgā teiksmu un noslēpumu valstībā Ramadinovas pasaku pilī.

Bet vislielākais gandarījums ir iegūtā Zelta medaļa VIII Pasules Folkloras Čempionātā! To mums piešķīra čempionāta žūrijas komisija un ar aplausu jūru mūsu uzstāšanos novērtēja gan skaitītāji, gan čempionāta dalībnieki. Čempionāts bija lieliski organizēts. Tajā piedalījās 100 kolektīvi – dalībnieki dažādās mākslinieciskajās  kategorijās un vecuma grupās. 30 no šiem kolektīviem pārstāvēja Bulgāriju. Tika pārstāvētas sekojošas valstis – Kanāda, Gruzija, Indonēzija, Irāna, Izraēla, Kazahija, Montenegro, Krievija, Dienvidkoreja, Sakhas republika, Ukraina, Anglija, Uzbekija. Un arī mēs – seniores no LATVIJAS!

Esam lepnas par sasniegto! Tas dod spēkus īstenot jaunus mērķus, neapstāties pie iegūtās pieredzes, dejot ar prieku, dejot no sirds uz sirdi!

Senioru deju grupas "Veldze" vadītāja 

Regīna Grebežniece

 

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Antons, Antis
Jaunumi e-pastā