Esam vienoti svētkos un ikdienā!          Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2017. gada 20. augusts

Olaines Pieaugušo izglītības centrs


Pieaugušo izglītības centrs

Olaines Pieaugušo izglītības centram 2016. gadā apritēja 20 gadu


Adrese: Zemgales iela 31, 3. stāvs
Tālrunis: 67966741, E-pasts: pic@olaine.lv

Mūsu mājvieta ir Zemgales iela 31, 3. stāvā, kur klausītāju rīcībā ir trīs auditorijas. Centra pieņemšanas laiks ir darba dienās no 9:00 - 12:00 un no 13:00 - 20.00.

Centrs realizē tā saucamo „neformālo izglītību”, proti - šeit gūtās zināšanas netiek akceptētas ar juridisku, valstiski noformētu dokumentu, kas piešķir jums tālākas darbības tiesības. Šeit iegūtās zināšanas ir vērstas uz dažādu prasmju apguvi, redzesloka paplašināšanu, sava viedokļa formēšanu, patīkamu un lietderīgu brīvā laika izmantojumu. Centrs organizē kursus, lekcijas, praktiskas nodarbības, tikšanās, ekskursijas. Darbība pieaugušo izglītības centrā saskaņota ar Olaines novada pašvaldību un atbilst apstiprinātam plānam.

Vairāki kursi mūsu centrā tiek piedāvāti ilgstoši.                        

Tādi ir: 

  • iespēja apgūt svešvalodas un latviešu valodu;

  • zīmēšanas un gleznošanas prasmes;
  • pērļu pīšana un rotu darināšana;
  • ciguna vingrošanu.

Turpināsim sadarboties ar novada mācību iestāžu pedagogiem un pašvaldības iestāžu darbiniekiem profesionālo kompetenču paaugstināšanā.

Gleznošanas studiju vada jauna un enerģiska māksliniece Kristīna Boļšedvorova.

Gada darba plāns ietver arī lekcijas un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem.

Mūsu centrā ir viesojusies ikonu gleznotāja un mākslas lietu speciāliste Alevtina Mošenkova.

Aicinām pie sevis dzīvnieku draugus. Veterinārās klīnikas ārsti labprāt stāsta par to, kā sadzīvot ar savu mīļdzīvnieku, par to, ko zinām un to, kas ir vienkārši mīti.

Pie mums var pieteikties braucieniem uz Liepājas teātra izrādēm, kā arī braucieniem uz Valmieras teātra izrādēm.

Plānojam nodarbības gan jaunās rotu darināšanas tehnikās, gan netradicionālās veselības nostiprināšanas formās, gan garīgos meklējumos.

Gleznošanas studijas dalībnieki izvērsuši apjomīgu darbību, plānojot izstādi veltītu Olaines 50. gadadienai, izstādi Muzeju nakts ietvaros, atsevišķu dalībnieku personālizstādes, novada ainavu un vēsturisko objektu iemūžināšanu audeklos, kā arī ikgadējo labdarības izsoli.

Aizvadītā gada izsoles ieņēmumi deva iespēju nostiprināt kaimiņattiecības ar Ķekavas novadu, ziedojot daļu līdzekļu Mežavairogu dzīvnieku patversmes iespēju pilnveidošanai.

Esam atvērti novada iedzīvotāju ierosinājumiem, piedāvājot savas idejas mūsu darbības daudzveidošanai, interesējošiem un nepieciešamiem pasākumiem un kursiem.

ESIET LAIPNI AICINĀTI!

 

 

Drukāt

Vārda dienas svin:
Bernhards, Boriss
Jaunumi e-pastā
Augusts, 2017
P
O
T
C
Pk
S
Sv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031