Olaines panorāma
Bērnu rotaļu pilsētiņa Olaines Mežaparkā iekļauta Lappset 11 unikālo rotaļu laukumu sarakstā!

Bērnu rotaļu pilsētiņa Olaines Mežaparkā iekļauta Lappset 11 unikālo rotaļu laukumu sarakstā!

 

šajā adresē https://www.lappset.com/News-and-updates/Blogs-and-articles/11-Unique-Playgrounds

 

Bērnu pilsētiņa ir unikāla ar savu atraktīvo dizainu un risinājumiem. Vairāk nekā 800 m2 liela teritorija ir klāta ar gumijas segumu, kurā izveidoti reljefa kāpšanas kalniņi ar līšanas trubām zem tiem, nerūsējoša tērauda reljefa slidkalniņiem, alpīnisma kāpšļiem to sānos, batutiem, rāpšanās aizķerēm, virvēm un citām aktivitātēm. Gumijas segumā iestrādāti 2D un 3D elementi, kas ļauj bērniem droši pārvietoties, kā arī spēlēt klasītes, mācīties ciparus un burtus. Otrajā zonā pieejams kāpelēšanas komplekss ar ģeometrisku tīklu sistēmas konstrukciju, karuseli un dažādām šūpolēm. Tas Latvijā ir viens no pirmajiem šāda mēroga laukumiem ar gumijas segumu un reljefā integrētiem elementiem.

Uzņēmums „Lappset group” dibināts 1970. gadā Somijā kā viena cilvēka individuālais uzņēmums, un šobrīd tas jau ir kļuvis par vienu no vadošajiem rotaļu laukumu ražotājiem Eiropā. 
Uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz vairāk kā 40 pasaules valstīm un tas ir starptautiski atzīts augstākās kvalitātes segmenta zīmols. Visi Lappset ražotie rotaļu laukumi atbilst Eiropas drošības standartam EN 1176 un produkti ir TUV sertificēti.