Olaines panorāma
Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta U-12 grupas tituls ceļo uz Olaini!

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta U-12 grupas tituls ceļo uz Olaini!

U-12 vecuma grupā, kurā spēkojas 2006.-2007. dzimšanas gada futbolistes, pēc viena apļa spēlēm divās apakšgrupās 1.-8. vietu dalīja katras grupas četras spēcīgākās vienības, pārējām spēkojoties par 9.-14. pozīciju.

Ceturtdaļfināla spēlēs AFA Olaine ar 3:1 pārspēja SK Babīte komandu, FS Metta/OSC pēc 1:1 neizšķirta pēcspēles sitienos ar 2:1 uzvarēja FK Liepāja-1 vienību, Talsu NSS/FK Brocēni futbolistes ar 2:1 pārspēja pērnās čempiones no Rīgas Futbola skolas-1, bet SK Super Nova ar 6:1 apspēlēja FK Iecava meitenes. Pēc tam pusfinālā AFA Olaine pārliecinoši ar 5:0 uzvarēja FS Metta/OSC komandu, bet Talsu NSS/FK Brocēni pārspēja SK Super Nova futbolistes pēcspēles sitienos ar 2:1, pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti 2:2.

Abās spēlēs par medaļām tika fiksētas pārliecinošas uzvaras, kad finālā olainietes ar 4:0 pārspēja Talsu un Brocēnu pārstāves, bet SK Super Nova ar 5:2 apspēlēja FS Metta/OSC futbolistes.

Par turnīra labāko spēlētāju tika nosaukta Loreta Auziņa (AFA Olaine), bet komandas individuāli labākās spēlētājas balvu saņēma AFA Olaine futboliste Krista Rūja.

Apsveicam mūsu futbolistes, treneri un vecākus! Lepojamies ar jums un novēlam panākumus arī jaunajā sezonā!