Olaines panorāma
Olainē aizvadītas telpu orientēšanās sacensības

Olainē aizvadītas telpu orientēšanās sacensības

Pirmie savus spēkus šajā interesantajā sporta veidā iemēģināja Olaines 1. un Olaines 2. vidusskolas skolēni, kuriem sacensības norisinājās pēc mācību stundām. Vakarā orientēties ieradās ne tikai Olaines novada iedzīvotāji, bet arī orientieristi no citām pilsētām.

Sacensības organizēja Olaines Sporta centrs, sadarbībā ar Latvijas orientēšanās federāciju un Olaines 1.vidusskolu.

Skolēnu orientēšanās sacensībās startēja vairāk nekā 150 skolēni no 1.-12. klasei. Neskatoties uz garo rindu pie reģistrēšanās soliņa, visi gribētāji tika pie orientēšanās kartes un varēja doties meklēt noslēptos punktus.

Mazākajiem skolēniem, protams, klājās grūtāk, jo izpratne par karti un telpu vēl nav tika labi attīstīta kā lielākajiem. Tomēr, paldies tiem skolotājiem, kas atveda savas klases un bija veikuši nelielu ieskatu un izpēti šajā sporta veidā.

Skolēni, kas ieguva 1.-3.vietu tiks apbalvoti ar medaļām un diplomiem. Balvas tiks nodotas sporta skolotājiem.

Olaines Sporta centrs ar specbalvu sveiks vienu aktīvāko klasi - Olaines 2.vidusskolas 5c klasi, no kuras kopā startēja 23 skolēni.

REZULTĀTI 

No plkst. 17:00 līdz 19:30 orientēšanās trase bija atvērta pārējiem interesentiem. Visiem tika piedāvādas dažāda garuma distances. Orientieristi varēja izvēlēties skriet ne tikai vienu, bet vairākas distances. Kopā startēja ap 50 dalībniekiem.

Pēc finiša slēgšanas tika apbalvoti arī pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā.

REZULTĀTI 

Olaines Sporta centrs izsaka pateicību Olaines 1. vidusskolas vadībai par iespēju organizēt sacensības, kā arī visiem dalībniekiem par piedalīšanos!

[[GALLERY:735]]