Olaines panorāma
Olaines 2. vidusskolas bibliotēkas sienā atstāts vēstījums nākamajām paaudzēm

Olaines 2. vidusskolas bibliotēkas sienā atstāts vēstījums nākamajām paaudzēm

Olaines 2. vidusskolas bibliotēkas sienā atstāts vēstījums nākamajām paaudzēm

Līdzās zibatmiņā ievietotajai elektroniskajai informācijai par skolas 40 gadu jubilejas svinībām, prezentācijām par bibliotēkas darbu un skolas muzeja aktivitātēm, kas tika veltītas Olaines pilsētas 50 gadu jubilejai, bibliotēkas sienā uz mūžīgiem laikiem glabāsies arī Olaines domes priekšsēdētāja Andra Berga vēlējums, bibliotekāres Daigas Raļļas vēstījums, pašvaldības izdevuma „Olaines Domes Vēstis” jaunākais numurs, Olaines pilsētas karodziņš, fotogrāfijas, pašvaldības, skolas, un muzeja suvenīri u.c. No rīta tika izveidots arī domes mājas lapas ekrānšāviņš, kur līdzās datumam, vārdadienām, novada logo, devīzei un tematiskajām rubrikām, starp jaunumiem pirmā ziņa ir par balsojumu, kur Olaine pretendē uz Latvijas jauniešu galvaspilsētas statusu.

Kapsulā ir ievietots arī QR (Quick Response) kods vai kvadrātkods, kas nodrošinās informācijas papildināšanu iemūrētajā kapsulā.

Vietā, kur iemūrēta kapsula, tiks uzstādīta arī informatīvā plāksnīte, tādējādi izveidojot kultūrvēsturisku vietu ne tikai skolas, bet arī pilsētas līmenī.

Svinīgajā kapsulas iemūrēšanas pasākumā piedalījās pāšvaldības pārstāvji, skolēni, pedagogi un būvnieki. “Ceļa vārdus” teica Domes priekšsēdētāja pirmā vietniece Inta Purviņa un Skolēnu parlamenta pārstāvji.

Iniciatīvu atbalstīja Olaines novada pašvaldība, par ko lielu paldies saka skolēni, bibliotekāre un skolas administrācija.

Informāciju sagatavoja

Daiga Raļļa

Olaines 2.vidusskolas bibliotekāre