Olaines panorāma
Olaines pilsētas iedzīvotāju un viesu ievērībai!

Olaines pilsētas iedzīvotāju un viesu ievērībai!

Atgādinam par kārtības noteikumiem Olaines Mežaparkā:

  • Olaines Mežaparkā (arī lapenēs) aizliegts lietot alkoholiskos dzērienus, kā arī atrasties ar atvērtu alkoholisko dzērienu saturošu iepakojumu, izņemot pasākumu laikā speciāli atļautas vietas, kurās alkoholiskie dzērieni tiek pārdoti patērēšanai uz vietas. Atbildība par šo pārkāpumu paredzēta Olaines novada domes Saistošo noteikumu Nr.16,  12.punktā (brīdinājums vai naudas sods līdz 35,00 euro) un LAPK 171.pantā (brīdinājums vai naudas sods līdz 350,00 eiro).
  • Olaines Mežaparkā aizliegts smēķēt bērnu rotaļu laukumu, āra trenažieru un Mežaparka estrādes teritorijā. Atbildība par šo pārkāpumu paredzēta LAPK 42.1 pantā (naudas sods līdz 15,00 eiro).
  • Aizliegts piegružot Mežaparku, postīt apstādījumus, bojāt arhitektoniskos elementus un sabiedriskās lietošanas objektus, sēdēt uz atpūtas soliņu atzveltnēm vai kāpt uz soliņiem ar kājām, kārtot dabiskās vajadzības, ubagot (saskaņā ar Olaines novada domes Saistošiem noteikumiem Nr.16, sods līdz 350,00 eiro).

Tāpat Mežaparka teritorijā aizliegts braukt ar automašīnām, izņemot operatīvos dienestus un pašvaldības pieaicināto sadarbības partneru transportu pasākumu organizēšanai.

Ikdienā aizliegts uzturēties Mežaparka estrādē (uz skatuves vai balkoniņa).

Mežaparkā (izņemot veloceliņus, bērnu rotaļu un sporta laukumus un estrādes teritoriju) atļauts pastaigāties ar dzīvniekiem, ar nosacījumu, ka saimnieks savāc sava mīluļa ekskrementus.

Par jebkāda veida pārkāpumiem lūdzam ziņot Olaines novada pašvaldības policijai pa tālruņiem: 29198070, 67967196 vai 112 (visu diennakti).

Aicinām ievērot likumdošanu un vispārīgās uzvedības un pieklājības normas, cienīt apkārtējos cilvēkus, dabu un vidi. Novēlām baudīt jauku atpūtu, netraucējot apkārtējiem!

Olaines novada pašvaldības policijas

sabiedrisko attiecību inspektore D.Gaišā