Olaines panorāma
Visu suņu šķirņu nacionālā izstāde "Olaines kauss"

Visu suņu šķirņu nacionālā izstāde "Olaines kauss"

Izstādes ietvaros notiks ziedojumu vākšana dzīvnieku aizsardzības biedrībai “Ķepu-ķepā” ar mērķi palīdzēt pamestajiem un nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Ziedot var visu, kas varētu noderēt pašam dzīvniekam vai pastarpināti palīdzības sniegšanai dzīvniekam, - naudu, barību, segas u.tml.

Aicinām suņu mīļus un draugus uz mūsu kopīgi radītajiem svētkiem!

Izstāde norisināsies Olaines 2. vidusskolas stadionā (Stadiona ielā 1, Olainē) no plkst. 10.00 līdz 18.00. Ieeja visiem apmeklētājiem ir bez maksas. 

Jūs gaidīs aizraujoša un bagātīga pasākuma programma. Būs suņu vērtēšana ringos pie ekspertiem un dažādi konkursi: kostīmu – “Dāma ar sunīti” un “Džentlmenis ar suni”; “Jaunais hendlers” – divas vecuma grupas; pāru konkurss un citi.

Ekspertīzi ringos veiks augsti novērtēti starptautiskās kategorijas eksperti no Polijas – Polijas Kinoloģiskās asociācijas (PFK) prezidente Gražina Halīna Pukoča (Grażyna Halina Pukocz), PFK viceprezidents Pjotrs Sokolovskis (Piotr Sokołowski) un PFK nodaļas vadītāja Barbara Marcinovska (Barbara Marcinowska).

Izstādes uzvarētājs saņems galveno balvu no Olaines novada domes. Tiks piešķirta arī skatītāju simpātijas balva visapburošākajam dalībniekam.