Olaines panorāma
Aicinām 25. maijā baudīt svētkus kopā aktīvajā, industriālajā un zaļajā Olaines novadā!

Aicinām 25. maijā baudīt svētkus kopā aktīvajā, industriālajā un zaļajā Olaines novadā!

Aicinām 25. maijā baudīt svētkus kopā aktīvajā, industriālajā un zaļajā Olaines novadā!

2009.gada 1.jūlijā, apvienojot Olaines pilsētu un Olaines pagastu, tika izveidots Olaines novads. Tradicionāli maijā svinēsim Olaines novada svētkus, kuri šoreiz veltīti novada desmit gadu jubilejai! 

Tā kā novadā dzīvo sportiski un aktīvi ļaudis, svētkus sāksim ar sportiskām aktivitātēm – miniturnīru inline hokejā, strītbolu un tradicionālajām krosa skriešanas sacensībām “Olaines apļi”, kurās varēs piedalīties gan bērni, gan pieaugušie, izvēloties saviem spēkiem atbilstošu trasi – 5, 10 vai 16 km.

Bērniem darbosies izklaižu un spēļu laukums, radošās darbnīcas, un varēs vērot lielo burbuļu šovu. Tiem, kuri vēlēsies iepazīt novadu, būs iespēja doties pie kalēja Jāņa Vaivoda, uzzināt visu par un ap ķiplokiem, apmeklējot “Ķiploku pasauli”, bet izzināt zirgu lietas varēs zirgu stallī “Maijrozes”.

Kultūras baudītājus svētkos priecēs Olaines Kultūras centra māksliniecisko kolektīvu koncerts, bet jokus plēsīs brālēni Jarāni, “Atštaukas” un “Rikši”. Draiskas dziesmas un apdziedāšana, joku plēšana, uz tirgu braukšana, skatītāju izdancināšana – tas viss jūs sagaida jaunajā koncertprogrammā! Atnāc paandelēties ar jokiem, ziņģēm un dziesmām arī tu! Būs Nepieradinātās modes skate un vakara izskaņā īpašie svētku viesi – Guntars Račs un grupa “Saldās sejas”.

Visas dienas garumā garšīgi labumi un vērtīgas preces būs nopērkamas tirdziņā “No malu maliņām”. Andelēšanos pārraudzīs aktieris Jānis Jarāns.

Aicinām 25. maijā baudīt svētkus kopā ar mums – aktīvajā, industriālajā un zaļajā Olaines novadā!


Pasākuma laikā notiks Personas datu apstrāde (fotografēšana un filmēšana), saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un citiem normatīvajiem aktiem personas datu aizsardzības jomā.

Pārzinis: Olaines novada pašvaldība, Zemgales iela 33, Olaine.

Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@olaine.lv.

Datu apstrādes mērķis: informācijas atklātības nodrošināšanai.

Iegūtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības informatīvajā izdevumā "Olaines Domes Vēstis",  interneta portālā - www.olaine.lvwww.olainessports.lv, www.olaineskultura.lv, sociālajā tīklā Facebook pašvaldības, Olaines Kultūras centra un Olaines Sporta centra kontā, Olaines Sporta  centra Instagram kontā, kā arī dažādos mārketinga materiālos pēc pašvaldības ieskatiem.