Olaines panorāma
Aicinām kopā atzīmēt Olaines pilsētas dzimšanas dienu!

Aicinām kopā atzīmēt Olaines pilsētas dzimšanas dienu!

Aicinām kopā atzīmēt Olaines pilsētas dzimšanas dienu!

Iedzīvotājiem un viesiem svētku laikā būs iespēja saredzēt krāsu maiņas, iejusties katrā krāsā ar tai raksturīgo asociāciju un izbaudīt organizatoru piedāvātās aktivitātes.

Lai ieraudzītu ziemeļblāzmas sārtās nokrāsas, apmeklētāji tiek aicināti uz Mīlestības tiltu. Tā kā pagājušajā gadā Olaines novads ieguva titulu “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018”, ikvienam būs iespēja apmeklēt sārtos toņos izgaismoto tiltiņu no Mežaparka uz bērnu rotaļu pilsētiņu, iesienot tam paredzētajā vietā savu vēlējumu nākotnei vai apsveikumu pilsētai.

Savukārt, lai izbaudītu ziemeļblāzmas noslēpumu un mistiku, būs jālūkojas pēc zaļās krāsas, jo tur (plkst. 17.30, 18.30, 19.30, 20.15) darbosies burvju mākslinieks un iluzionists Juris Gavrilovs.

Ziemeļblāzmas zilie toņi būs vērojami Mežaparka estrādē, kur (plkst. 17.00, 18.00, 19.00, 20.00) notiks bārmeņu šovs un būs redzams izgaismots ledusbārs. Tie, kam būs vēlme dejot, varēs kārtīgi izkustēties deju mūzikas pavadījumā, kas skanēs estrādē (no plkst. 17.00 līdz 22.00).

Dzeltenajās Mežaparka vietās tiks īpaši gaidīti bērni – tur notiks radošās darbnīcas “Esi pamanāms!” un “Radi brīnumu pats!” un būs iespēja pašiem izgatavot atstarotājus un lavas lampu.

Pastaigu laikā pa Olaines Mežaparku uzmanību noteikti piesaistīs arī nojumes, kurās varēs sajust ziemeļblāzmu gaismu un skaņu projekcijās, noskatīties video par ziemeļu iemītniekiem un par to, kā veidojas ziemeļblāzma.

Lai sasildītos februāra neparedzamajos laikapstākļos, būs jādodas uz atpūtas nojumēm, jo tur būs pieejami ugunskuri, siltās uzkodas, kā arī apskatāmi gaismas objekti.

Arī šogad mūsu ūdenstornis iekrāsosies dažādās krāsās un plkst. 20.30 virs Olaines uzziedēs krāsains salūts. Bet tie, kuri būs laikus izņēmuši ieejas kartes (jo vietu skaits ir ierobežots), Olaines Kultūras namā turpinās svinēt pilsētas dzimšanas dienu ballē kopā ar grupu “Dziļi violets”.

Pilsētas svētku laikā aizritēs arī vairāki ar sportu saistīti pasākumi. 21. februārī Olaines slidotavā noritēs šorttreka sacensības skolēniem, savukārt 24. februārī slidotavā notiks bērnu sadraudzības hokeja turnīrs. 23. februārī visus aicinām doties uz Olaines Ziemas kalnu, kur tiks organizēta Ziemas sporta diena.

 

Informējam par satiksmes ierobežojumiem svētku laikā!

23. februārī sakarā ar svētku salūtu no plkst. 20.00 līdz 21.30 tiks slēgta:

  • Zemgales iela posmā no Stadiona līdz Dzērvenītes ielai;
  • Stadiona iela.

Autobuss šajā laika posmā pieturā pie Olaines 2. vidusskolas stadiona nepieturēs.