Olaines panorāma
Aicinām uz vecāku konferenci Es liels, tu mazs!

Aicinām uz vecāku konferenci Es liels, tu mazs!

Aicinām uz vecāku konferenci Es liels, tu mazs!

12.oktobrī no plkst.10:00 Olaines 1.vidusskolas konferenču zālē tiksimies, lai ieklausītos speciālistu viedoklī un uzdotu jautājumus par ikvienam vecākam svarīgām tēmām.

Eva Raucka– Pļaviņa kā psiholoģe strādājusi gan pirmsskolā un skolā, gan psihiatriskajā slimnīcā. Savā praksē strādā ar Marte Meo metodi, lai vecākiem labāk palīdzētu izprast savu bērnu, viņa vajadzības un attīstīt savas prasmes. Marte Meo pamatojas uz priekšstatu, ka bērni aug un attīstās mijiedarbībā ar atbalstošiem vecākiem. Kā par tādu būt, kā veidot savas attiecības ar bērniem –šis jautājums  nodarbina ikvienu vecāku. Ieklausīsimies Evas Rauckas– Pļaviņas teiktajā un uzdosim viņai savus jautājumus!

Šogad pie mums viesosies Baiba Blomniece Jurāne, divu bērnu mamma, kura ikdienas darbā būdama psiholoģe, meklējusi cēloņus, kāpēc bērni zaudē prieku mācīties. Domājot par to, kā palīdzēt, kopā ar saviem kolēģiem no SIA “Baboleta” ir izstrādājusi līdzsvara platformu – unikālu produktu, kas palīdz bērniem mācīties ar prieku, attīstīt uzmanību, atmiņu un izvairīties no mācību grūtībām. 2018.gadā Baiba Blomniece Jurāne ir uzvarējusi sociālā biznesa konkursā “Labās gribas uzņēmējs”. Viņas moto: “Savu dzīvi mēs veidojam paši, reizēm mums nepieciešams pozitīvs atbalsts”.

Kristaps Kravalis - personīgās produktivitātes un "high performance" treneris, vispusīgi veselīga dzīvesveida un personības izaugsmes kustības “HiPotential.lv” veidotājs. Fonda “Viegli” apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2017 un 2018” nominants. Ikdienā vada dažādus ar personības izaugsmi saistītus projektus jauniešiem, pieaugušajiem un uzņēmumiem. Darbojas SOS ģimeņu atbalsta centrā. 5 gadu garumā pētījis produktivitātes tēmu teorētiskā un praktiskā līmenī, apkopojot zināšanas no novadītajiem kursiem, nodarbībām, grāmatām, pētījumiem un personīgās pieredzes. Ar  Kristapu Kravali kopā domāsim par to, kā efektīvi iemācīties menedžēt savu laiku, lai tā būtu pietiekami gan darbam un ģimenei, gan ikviena paša izaugsmei.
 
Konferenci organizē Olaines novada pašvaldības Izglītības un Kultūras nodaļa.
Sīkāka informācija, rakstot uz e-pastu pirmsskola@olaine.lv.