Olaines panorāma
Medemciemā būvē gājēju un velobraucēju celiņu

Medemciemā būvē gājēju un velobraucēju celiņu

Medemciemā būvē gājēju un velobraucēju celiņu

Lai nodrošinātu mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku (gājēju, velobraucēju u.c.) drošu pārvietošanos, Medemciemā paredzēti uzlabojumi satiksmes organizācijā.

 

Medemciemā paralēli pašvaldības autoceļam A8–Kūdras fabrika ir uzsākta gājēju un velobraucēju celiņa izbūve no posma, kur atrodas “VEF-Baloži” 964/965, līdz Baložu robežai. Tas tiks savienots ar esošo celiņu Baložos. Celiņš būs aptuveni 600 m garš un apgaismots.

 

Šogad paredzēti projektēšanas darbi arī posmam no rotaļlaukuma līdz “VEF-Baloži” 964/965, taču, ņemot vērā, ka šajā posmā paralēli brauktuvei nav pietiekami daudz vietas atsevišķai gājēju infrastruktūras izbūvei, pieņemts lēmums projektēt un pēc tam izbūvēt dzīvojamās zonas ielu caur dārzkopības kooperatīvu “Komutators” un “VEF-Baloži” koplietošanas zemi paralēli pašvaldības ceļam A8–Kūdras fabrika.

 

Projektēšanas darbus plānots pabeigt līdz nākamā gada būvniecības sezonai, bet jāņem vērā, ka celiņa būvniecības termiņš ir atkarīgs gan no pašvaldības iespējām nākamā gada budžetā, gan inženierkomunikāciju pārbūves darbu termiņiem, ko organizē inženierkomunikāciju īpašnieki.