Olaines panorāma
Olaines novadā atklāts aktīvās atpūtas parks “Owake”

Olaines novadā atklāts aktīvās atpūtas parks “Owake”

Olaines novadā atklāts aktīvās atpūtas parks “Owake”

Līdumu karjerā vietējais uzņēmums SIA “Owake” atklāja aktīvās atpūtas parku “Owake”, kas turpmāk novada iedzīvotājus iepazīstinās ar SUP un veikborda sportu. 

Plaši apmeklētajā atklāšanas pasākumā ikviens interesents bez maksas varēja izmēģināt savus spēkus uz veikborda un SUP dēļa, kā arī iesaistīties cita veida aktivitātēs. Vietējie uzņēmēji bija sarūpējuši plašu galda spēļu klāstu, tostarp novusu un galda futbolu, kā arī ikviens apmeklētājs tika iepriecināts ar svaigi ceptiem burgeriem.

Lai vietējie iedzīvotāji labāk iepazītos tieši ar veikborda disciplīnu un tās iespējām, atklāšanā piedalījās vairāki pieredzējuši braucēji, kuri veica paraugdemonstrējumus, iepriecinot apmeklētājus ar dažādiem akrobātiskiem trikiem. Pēc iespaidīgā šova svinīgo uzrunu teica viens no idejas autoriem Aleksandrs Geržatovičs, kā arī biedrības “Pierīgas partnerība” valdes priekšsēdētāja Nadīna Millere.

“Esam gandarīti, ka tagad arī mūsu novadā ir iespēja nodarboties ar šiem sporta veidiem – uzņemt viesus no citiem novadiem, kā arī uz parku aicināt vietējos iedzīvotājus. Šis ir ļoti labs sākums, un ar laiku plānojam trasi papildināt ar vairākām konstrukcijām, kas uz šo veikparku atvedīs arī pašus labākos šī sporta veida pārstāvjus. Tāpat vēlamies arī pēc iespējas dažādot SUP dēļu pielietojumu un jau jūnijā uzsākt SUP fitnesa treniņus,” stāsta A. Geržatovičs.

Ar veikparka pakalpojumiem un cenām detalizētāk var iepazīties, apmeklējot “Facebook” lapu “O Wake” vai zvanot pa tālr. 22332789.

Projekts “Olaines veikparka izveide” tiek īstenots ar mērķi izveidot aktīvās atpūtas parku. Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības “Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014.–2020. gadam izsludinātajā projektu konkursā. Projekts realizēts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.  gadam pasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”. Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības “Pierīgas partnerība” tīmekļvietnē un sociālajos portālos.

 

SIA “Owake”