Olaines panorāma
Pasākumi uzņēmējiem Digitālās nedēļas ietvaros

Pasākumi uzņēmējiem Digitālās nedēļas ietvaros

Pasākumi uzņēmējiem Digitālās nedēļas ietvaros

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā martā, Digitālās nedēļas 2019 ietvaros, tiek rīkoti bezmaksas pasākumi uzņēmējiem.

26. martā notiks praktiska seminārnodarbība mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem “Google! - vai Tu mani redzi?”. Nodarbību laiks plkst. 10:00-11:30.

26. martā individuālas konsultācijas mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem “Digitālais mārketings sociālajos tīklos”

27. martā individuālas konsultācijas mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem “Pārdod savu ideju pasaulei ar Etsy.com”. 

27. martā individuālas konsultācijas mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem “Mājaslapas un bloga izstrādes tehnoloģijas un procesi”

28. martā notiks praktiska seminārnodarbība mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem “Digitālās reklāmas izveide izmantojot brīvpieejamās tiešsaistes programmas”. Nodarbību laiks plkst. 10:00-11:30.

28. martā notiks praktiska seminārnodarbība mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem uzņēmējiem un citiem interesenti “Google! - vai Tu mani redzi?” (atkārtotā nodarbība). Nodarbību laiks plkst. 15:00-16:30. 

Pasākumiem iespējams pieteikties līdz 22. martam, elektroniski - ej.uz/digitnedela 

Latvijā Digitālā nedēļa notiek jau desmito reizi (Agrākais nosaukums – E-prasmju nedēļa). Tā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital week 2019 ietvaros.

Plašāka informācija šeit.