Olaines panorāma
"Zvaigžņu stunda" Olaines un Ikšķiles novadiem

"Zvaigžņu stunda" Olaines un Ikšķiles novadiem

"Zvaigžņu stunda" Olaines un Ikšķiles novadiem

Ikšķiles un Olaines novadu iegūtā titula atklāšanas pasākums “Zvaigžņu stunda” notika Jaunolaines Kultūras namā, kur visas dienas garumā jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kā arī iegūt jaunas zināšanas par savām iespējām un iedvesmas avotiem.

Pasākuma nosacīti oficiālo daļu atklāja bungotāji no Ikšķiles – Haralds un Klāvs. Savukārt sarunu šovā pirmā uz skatuves kopā ar Artūru Jenotu kāpa Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārā sekretāre Anita Muižniece. Viņai vajadzēja atbildēt uz jautājumiem par savas jaunības laiku – kāda ir mīļāka atmiņa, kādas būtu sajūtas būt jaunietei mūsdienās.

Par saviem jaunības laikiem atbildēja arī Ikšķiles novada pašvaldības priekšsēdētājs Indulis Trapiņš un Olaines novada pašvaldības izpilddirektors Ģirts Batrags. Abi kungi atzina, ka pēc viņu domām jaunietim šodien būt ir viegli, jo ir tik daudz iespējas, kurās sevi attīstīt, ir tikai jāmeklē sev atbilstošā. Kā arī uzsvēra, ka novada apvienībai būt par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu būs ļoti laba pieredze. Kā Olaines tā arī Ikšķiles novada pašvaldība soli pa solim strādājušas, lai attīstītu jaunatnes lietas novados - tas nav viena gada darbs.