Olaines kopstrādes telpas  

Adrese: Veselības ielā 7 (Olaines Mežaparka teritorijā), 2. stāvā, Olainē.

Kontaktinformācija: e-pasta adrese kopstrade@olaine.lv, tālrunis 24429131.

Darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai no 9.00-17.00.

Instagram konts kopstrade_olaine 

Pasākumu organizēšanai ārpus noteiktā darba laika jāpiesakās vismaz 10 darba dienas pirms plānotā pasākuma.

PIETEIKTIES telpu izmantošanai ŠEIT

 

Olaines kopstrādes telpu un inventāra lietošanas noteikumi

 

Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību ir izveidojis modernas un labiekārtotas publiskas kopstrādes telpas. Plānots, ka tās izmantos kopīgiem novada uzņēmēju un iedzīvotāju pasākumiem, aktivitātēm, ideju radīšanai, meistarklasēm, prototipēšanai, mazāk aizsargāto iedzīvotāju iesaistīšanai.

Līdz ar kopstrādes telpu izveidošanu Olaines novadā daļēji tiek atrisināts arī jautājums par mūsdienīgu telpu pieejamības nodrošināšanu semināriem un meistarklasēm, kuru saturs saistīts ar uzņēmējdarbību, izglītību un mūžizglītību (līdz 20 personām), kā arī sanāksmēm (līdz 10 personām). Esošajiem un topošajiem uzņēmējiem tiek piedāvāts strādāt atvērtā tipa darba telpās, izvēloties viņiem piemērotu un darba specifikai nepieciešamo darba režīmu – individuāli dažas stundas dienā, dažas reizes nedēļā vai ilgstoši.

Kopstrādes telpās ir pieejams šāds aprīkojums praktiskai, mūsdienu prasībām atbilstošai un ērtai telpu izmantošanai: interaktīvais displejs, mēbeles (darba galdi un krēsli), datora bloks, multifunkcionāls printeris, laminēšanas iekārta, 3D printeris, divi monitori, fotoaparāts, skaņu slāpējošas starpsienas, kafijas aparāts un mikroviļņu krāsns.

Aicinām izmantot iespēju tikties un strādāt, attīstīt un īstenot savu darbību un mērķus!

Darbs vai kādas citas aktivitātes kopstrādes telpās notiek tikai darbdienās un ar iepriekšēju pieteikšanos.

Kopstrādes telpas

Kopstrādes telpas

Zāle

Stūrītis atpūtai

3D printeris