Olaines panorāma
Aizsācies galda tenisa turnīrs

Elites līgā startēja 16 dalībnieki. Pamatūrnīrs norisinājās pēc apļa sistēmas, izspēlējot katram ar katru. Turpmākām cīņām kvalificējās 8 labākie pamatturnīra dalībnieki, kuri cīnījās par šīs kārtas pirmajām 3 vietām.

Ceturtdaļfinālā, 1/2 finālā un finālā spēles tika spēlētas līdz 3 setu uzvarai. 1/4 finālā Vladimirs Šlikovs, kurš pamatturnīru beidza kā līderis, ar rezultātu 3:0 uzvarēja Daini Jānsonu. Deniss Drabovičs ar 3:1 uzvarēja Romānu Urtānu. Trešajā pārī sacentās Pjotrs Fastovičs un Kaspars Liekmanis, kur ar 3:1 pārāks bija P.Fastovičs un ceturtajā pārī Guntis Berzs ar rezultātu 3:0 pārspēja Jāni Dubovu.

Ceturtdaļfināla pāra uzvarētāji varēja turpināt cīņu pusfinālā. Pirmajā pusfināla spēlē tikās Vladimirs Šlikovs un Pjotrs Fastovičs, kur savu pieredzi un meistarību apliecināja V. Šlikovs, uzvarot P.Fastoviču ar rezultātu 3:2. Otrā pusfināla spēle notika starp Denisu Draboviču un Gunti Berzu. Šajā cīņā ar rezultātu 3:0 savu pārākumu apliecināja D. Drabovičs, atstājot iespēju Guntim Berzam cīnīties par trešo vietu.

Pēcpusdiena pagāja spraigās un interesantās finālcīņās. Par 3.vietu spēlē tikās Pjotrs Fastovičs un Guntis Berzs. Lai arī gala rezultāts spēlei beidzoties bija 3:1 ar P.Fastoviča uzvaru, visu spēli G.Berzs pretiniekam punktu ziņā neļāva atkāpties. Par to arī liecina viens uzvarēts sets. Spēlē par 1.vietu tikās divi Olaines labākie jaunieši – Vladimirs Šlikovs un Deniss Drabovičs. Visi trīs seti norisinājās ļoti līdzīgi. Tad viens no spēlētājiem izvirzījās vadībā, tad otrs. Tomēr, kad seta galotnē V. Šlikovs izvirzījās ar 2-3 punktiem priekšā, viņš vairs nepielaida klāt pretinieku, nospēlējot meistarīgāk seta galotnes. Spēle starp šiem spēlētājiem beidzās ar rezultātu 3:0.

Tautas līgā 12 dalībnieki izspēlēja savstarpējās spēles pēc apļa sistēmas. Pirmo vietu izcīnīja Karlis Liekmanis, otrais Jānis Dubovs, trešais Romāns Urtāns.

Jauniešu līgā startēja 10 dalībnieki. Pirmo vietu izcīnīja Viesturs Emerbergs, otrais Rinalds Vucens, trešais Alans Strujevs.

Dāmu - jauniešu konkurencē startēja 2 dalībnieces, no kurām labākā izrādījās Everita Evertovska un otrā Veronika Voitenko.

Starp pašiem mazākiem bērniem lābakais izrādījās Leo Bogušs, otro vietu ieguva Daniels Šahs, bet trešā vieta Markam Loiko.