Olaines panorāma
Aizvadītas pirmās divas kārtas GALDA TENISA čempionātā

Pirmajā kārtā piedalījās 24 spēlētāji. Otrā kārta pulcēja nedaudz mazāku, bet tik pat nozīmīgu dalībnieku skaitu - 17 spēlētāji. Visi dalībnieki tika dalīti divās vecuma grupās - pieaugušie un jaunieši.

Aizvadot saspringtas un grūtas savstarpējas cīņas, dalībnieki tālāk tika ceturtdaļfinālos, pusfinālos un tad finālos.

Par pirmās kārtas trešās vietas ieguvēju jauniešu grupā kļuva K.Bukšs, otro vietu izcīnīja E.Auziņš, bet pirmo vietu D.Vējkrīgers. Pieaugušo grupā 3.vietu izcīnīja D.Drabovičs, otro vietu V.Šlikovs, bet pirmo vietu H. Krūmiņš.

Otrajā kārtā gan jauniešu, gan pieaugušo grupu vietu sadalījums nedaudz mainījās. Jauniešu grupā šoreiz D.Vējkrīgers nokritās uz 3.vietu, bet jaunpienācēji Valters Daniels Vītoliņš un Ainārs Kalniņš ieguva godalgoto 2. un 1.vietu.

Pieaugušo konkurencē arī šoreiz 3.vietu izcīnīja D.Drabovičš, bet finālā H.Krūmiņš piekāpās V.Šlikovam, tādejādi paliekot 2.vietā.

Olaines Sporta centra kolektīvs sveic uzvarētājus un aicina visus jau 11.janvārī piedalīties sacensību 3.kārtā. Atgādinām, ka turnīrs norisinās Olaines Sporta namā, Zemgales ielā 33a.

Sīkāka informācija / pieteikšanās pie galvenā tiesneša Andreja Šlikova - 29352398 vai  A73OLAINE@gmail.com