Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 21. janvāris

         

Jaunumi

2018-12-21
Arī citas biznesa ieceres tomēr tiks īstenotas
Vairāki Olaines novada uzņēmumi, kas piedalījās grantu konkursā, bet šoreiz pie balvām netika, iecerējuši savus plānus īstenot pašu spēkiem.

Olainē jau kādu laiku darbojas bērnu attīstošā un rotaļu istaba “Minnijas pasaule”. Tās vadītāja atklāj, ka galvenais mērķis dalībai konkursā bija papildināt istabu ar jaunām, attīstošām rotaļlietām un aprīkojumu. Viņa norāda – lai arī grants nav saņemts, uzņēmums šo ieceri nav atmetis un meklēs citas iespējas, kā to īstenot.

Savukārt Olaines novada uzņēmēja Lelde Zvirgzdiņa kopā ar draudzeni izveidojusi zīmolu “Lule Creations” un veido unikālus roku darbus – punktojuma tehnikā ar mandalu rakstiem apgleznotas rotaslietas. Kā stāsta L. Zvirgzdiņa, ikkatrs darinājums ir neatkārtojams, turklāt individuālā pieeja darbam nodrošina, ka ikviens var pasūtīt sev tieši tādu rotu, kādu sirds kāro.

“Reiz kāds puisis savai draudzenei dzimšanas dienā uzdāvināja mūsu dāvanu karti. Izrādījās, ka draudzenes prieks par rotu tapšanas procesu un detaļu saskaņošanu bija tikpat liels kā vēlāk par gatavajām rotām,” ar smaidu atklāj L. Zvirgzdiņa.

Nākotnē uzņēmums nolēmis sākt piedāvāt arī apģērbus no augstvērtīgiem materiāliem – lina un kokvilnas. Granta nauda būtu noderējusi, lai iegādātos mašīnas, ar kurām uz apģērbiem izšūt mandalas. “Ideju īstenosim tik un tā – vienīgā atšķirība, ka izšūšanu neveiksim pašas, bet pagaidām pasūtīsim citā uzņēmumā,” norāda L. Zvirgzdiņa. 

Informāciju sagatavoja:

Olaines novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Agnese, Agnija, Agne
Jaunumi e-pastā