Olaines panorāma
Inline hokeja komanda „Jelgava” saglabā Latvijas čempionu titulu

Čempionātā piedalījās 7 komandas, t.sk. arī Inline hokeja komanda OLAINE. Čempionu titulu ceturto sezonu pēc kārtas saglabāja IHK Jelgava.

Spēlē par 3.vietu tikās komandas Predators un Pirāti. Pirmajos divos periodos pārāki bija Pirāti, izcīnot katrā periodā pa vieniem vārtiem. Trešā perioda vidū Pirāti pārliecinoši guva vēl divus vārtus. Pirms spēles beigām Predatoriem tomēr izdevās gūt 2 vārtus, taču tas neglāba komandu no zaudējuma. Rezultāts 4:2 ierindoja Pirātus 3.vietā.

Spēlē par 1.vietu tikās pagājušās sezonas finālisti Jelgava un Hokejam.lv. Visas spēles laikā savu pārākumu demonstrēja Jelgava, gūstot vienus vārtus 1.periodā un pa 2 vārtiem 2. un 3.periodā, atstājot Hokejam.lv bez vārtu guvumiem. Spēles rezultāts 5:0.

Regulārā čempionāta labākie spēlētāji:
rezultatīvākais spēlētājs - Maksims Firsovs (IHK Predators)
labākais uzbrucējs - Artūrs Batraks (IHK Jelgava)
labākais aizsargs - Dmitrijs Šancovojs (IHK Jelgava)
labākais vārtsargs - Kristaps Krūze (IHK Jelgava)
Labākajiem spēlētājiem Hokeja Pasaule un LIHC sarūpētās balvas pasniedza Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs.

Latvijas Hokeja Federācijas Ģenerālsekretārs Māris Baldonieks sveica un balvas pasniedza labākajām komandām:
1.vieta - IHK Jelgava
2.vieta - IHK Hokejam.lv
3.vieta - IHK Pirāti

Sakām lielu paldies visiem spēlētājiem, līdzjutējiem un atbalstītājiem.
Īpašs paldies Olaines novada domei un tās priekšsēdētājam Andrim Bergam!

Informācijai:

Olaines pilsētā, kopš 2008. gada,  vasaras sezonā funkcionē Latvijā pirmais inline hokeja (hokejs uz skrituļslidām) spēlēšanai piemērotais hokeja laukums ar speciālo multifunkcionālo segumu. Līdz ar to var uzskatīt, ka šī visā pasaulē populārā sporta veida aizsākumi Latvijā ir meklējami tieši Olaines pilsētā.