Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 18. janvāris

         

Jaunumi

2017-08-30
Jaunolaines Kultūras nama senioru deju grupa piedalās vasaras festivālā
Dejotājas no trīs Pierīgas novadiem pārstāvējušas Latviju Eiropas folkloras festivālu asociācijas rīkotajā IV mūzikas un deju festivālā "Prāgas vasaras festivāls".

Festivāla programmā kopā apvienojās triju Pierīgas novadu senioru deju grupas – Ķekavas novada Baložu kultūras centra senioru deju grupa „Ābeļzieds,” Olaines novada Jaunolaines kultūras nama senioru deju grupa „Veldze” un Salaspils kultūras nama „Enerģētiķis” senioru deju grupa „Madaras.”

Festivālā piedalījās dažādi kolektīvi – kori un deju ansambļi no 14 Eiropas valstīm. Latvijas dejotājas vienīgās pārstāvēja seniorus un guva milzīgu festivāla dalībnieku un skatītāju atsaucību. Uz festivālu atbalstīt mūsu dejotājas bija ieradies arī Latvijas vēstnieks Čehijā Alberts Sarkanis.

Senioru deju grupu „Madaras,” „Ābeļzieds” un „Veldze” vadītāja Regīna Grebežniece par festivālu: „Festivāla gaisotne bija ļoti draudzīga, sirsnības un prieka pilna. Ar sajūsmu skatījāmies citu valstu pārstāvju priekšnesumus, gūstot pozitīvu enerģijas lādiņu. Izbaudījām arī skaisto Prāgu. Mājup atbraucām lieliskā noskaņojumā ar apņēmību arī turpmāk būt aktīvām, piedalīties savu novadu organizētajos pasākumos un dejot ar cerību, ka varēsim pārstāvēt Latviju mums tuvās un tālās zemēs. Pateicamies visām trijām mūsu novadu domēm, kuras sniedza finansiālu atbalstu dejotājām šī brauciena transporta izmaksu segšanā”.

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Antons, Antis
Jaunumi e-pastā