Olaines panorāma
Lieliski starti Olaines vieglatlētiem Liepājā un Ogrē.

Ar lielisku sniegumu jāatzīmē Anete Paula Smikarste, kas izcīnīja 3.vietu ( 32 dalībnieki)  daudzcīņā – 60m, 300m, tāllēkšana un bumbiņas mešana. Tāpāt jāatzīmē Linda Megija Švekle, kas arī izcīnīja 3.vietu (9 dalībnieki)  daudzcīņā – 60m, 60m/b, tāllēkšana un bumbiņas mešana. Lindai arī 2.vieta augstlēkšanā. Ralfs Mednis ieguva 1.vietu augstlēkšanā un Ēriks Spriņģis – 1. vietu lodes grūšanā.

24.maijā Ogrē norisinājās IAAF jauno vieglatlētu diena A grupai. Olaini pārstāvēja 4 dalībnieki. Ar lieliskiem lēcieniem  tālumā iepriecināja Matīss Kozlovskis, kurš izcīnīja 3.vietu (12 dalībnieki) ar rezultātu 6.20m, atpaliekot par nieka 1cm no  trešās vietas, un par 8cm no zelta godalgas. Tāpat arī ļoti labu ātrumu 100 m distancē parādīja Aldis Graudiņš, pārliecinoši tiekot finālā, un izcīnot 4.vietu (16 dalībnieki).