Olaines panorāma
Noslēdzies galda tenisa turnīrs

Dalībnieki turnīra laikā tika dalīti un apbalvoti 4 dažādās dzimuma un vecuma grupās. Pedējā kārtā piedalījās 37 sportisti - 16 dalībniekI elites līgā, 8 pirmājā līgā un 16 bērni vecumā līdz 14 gadiem.

Elites līgā 1.vietu izcīnīja Vladimirs Šlikovs, kas nodrošināja Vladimiram 1.vietu arī kopvērtējumā. 2.vietu izcīnīja Deniss Drabovičss, bet trešo vietu ieguva Pjotrs Fastovičs.

Pirmās līgas pēdējā 6. kārtā negaidītu uzvaru izcīnīja Viesturs Emerbergs, kurš izšķirošajā spēlē pieveica Rinaldu Vucenu. Tomēr kopvērtējumā Rinalds saglabāja sev godpilno 1.vietu. 2.vietu ieguva V. Emerbergs, bet 3.vietu ieguva Alans Strujevs.

Olaines Sporta centrs izsaka pateicību visiem sportistiem par dalību turnīrā, kā arī A.Šlikovam par veiksmīgu sacensību organizēšanu!