Olaines panorāma
Noslēdzies Olaines novada amatieru čempionāts pludmales volejbolā

Šajā posmā uz abiem volejbola laukumiem kāpa 9 komandas. Kopā turnīrā startēja 19 dažādas volejbola komandas. Olaines Sporta centrs izsaka pateicību arī vienai drosmīgajai dāmu komandai "Hugis", kas godam turējās starp spēcīgajām vīru komandām!

Pēdējā posmā jau atkal nepārspēti palika komanda "Asnāts", kas pie mums ciemos brauc jau otro gadu no Ikšķiles. Otro vietu ieguva jaunpienācēji "Olas" no Olaines, bet trešo vietu izcīnīja arī jaunpienācēji - komanda no Jelgavas "Lediņi".

Kopvērtējumā pirmajā vietā ar maksimālo punktu skaitu noturējās komanda "Asnāts", otro vietu ar 44 punktiem izcīnīja komanda "Stradivari" un godalgoto trešo vietu un 29 punktus izcīnīja komanda "ExOMTK". Visas komandas tika sveiktas ar piemiņas balvām un dāvanu kartēm no sporta veikala.

REZULTĀTI PIEEJAMI ŠEIT.

Olaines sporta centra kolektīvs izsaka lielu pateicību visām komandām, kas piedalījās turnīrā!