Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2018. gada 26. aprīlis

Jaunumi

2017-05-18
Nosvinēti Spāru svētki Jaunolaines Sporta namam
16. maijā norisinājās svinīgā Spāru svētku ceremonija Jaunolaines Sporta namam, kam par godu augstākajā punktā pacelts tradicionālais vainags un līdz ar to ēka ieguva kopskata veidolu.

Pasākumā piedalījās Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs, Olaines sākumskolas direktora vietniece Velda Veinberga, būvniecības kompānijas RERE GRUPA valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš.

Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs savā uzrunā teica: “Šodien Spāru svētkos pirmkārt jāpateicas būvniekiem. Būvuzņēmums RERE GRUPA sevi ir pierādījis kā uzticamu sadarbības partneri, strādājot ļoti inteliģenti un gudri. Novēlu šādu sadarbību līdz objekta realizācijas beigām. Šis sporta nams mums ir nozīmīgs ne tikai ar to, ka tas ir lielākais objekts, ko pēdējos gados būvējam, bet tas top tieši Jaunolainē. Olaines dome redz lielu perspektīvu Jaunolainei un apkārt esošajām teritorijām.”

RERE GRUPA valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš savā uzrunā uzsvēra, ka "Spāru svētki ir viens no skaistākajiem brīžiem ikvienā būvniecības procesā.  Šis ir brīdis, kad līnijas rasējumos ir pārtapušas par reālām, taustāmām līnijām dabā, un ēka iegūst kopskata veidolu. Liels paldies pasūtītājam, kurš ir pretim nākošs, kā arī manai projekta komandai par kvalitatīvi paveikto darbu. Esmu drošs, ka objektu kvalitatīvi pabeigsim līdz noteiktam termiņam.“

Savukārt Olaines sākumskolas direktora vietniece Velda Veinberga savā uzrunā saka “Liels paldies būvniekiem, kuri bijuši iejūtīgi pret mums celtniecības periodā. Būvniecības procesā esam guvuši zināmas kompetences - bērni apgūst būvnieka profesiju, apzinoties, ka būvnieka darbs ir grūts un atbildīgs. Ceram, ka gada nogalē bērni varēs dipināt ar savām kājiņām pa jauno sporta zāli.”


Saskaņā ar projektu, sporta nama jaunbūvi savienos ar esošās skolas ēku. Pirmajā stāvā atradīsies ieejas vestibils ar garderobi, treneru telpa un lielā sporta zāle, kas paredzēta basketbola, volejbola, rokas bumbas un telpu futbola treniņiem, kā arī atsevišķa cīņu sporta zāle. Starp abām zālēm atradīsies ģērbtuvju bloks, sanitārie mezgli apmeklētājiem un telpa inventāra uzglabāšanai. Savukārt ēkas dienvidu daļā atradīsies tehniskā telpa ar iebūvētu siltummezglu un ūdens ievada mezglu. Ēkas otrajā stāvā tiks izbūvēta fitnesa zāle, sanitārie mezgli apmeklētājiem, ventilācijas iekārtu telpa un balkoni skatītājiem.

Būvdarbu laikā paredzēts veikt teritorijas labiekārtošanas darbus 9236 m2 platībā, tāpat plānots labiekārtot plašu laukumu 116 auto stāvvietām, 30 atpūtas soliņiem, kā arī 25 divriteņu statīviem un trīs karogu mastiem pie sporta zāles galvenās ieejas.

 

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: olainesdome@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Vārda dienas svin:
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Jaunumi e-pastā
Aprīlis, 2018
P
O
T
C
Pk
S
Sv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30