Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 18. janvāris

         

Jaunumi

2018-02-05
Olainei 51!
Pērn ar vērienu tika aizvadīts Olaines pilsētas jubilejas gads, tāpēc šogad ar sparu un iedvesmu uzsākam jaunu pilsētas desmitgadi. Arī šajā desmitgadē turpinām savas svētku tradīcijas, kas, kā katru gadu, aizsākas februārī, kad svinam Olaines pilsētas dzimšanas dienu.

Šogad pilsētas svētku programma tiks atklāta 15.02. ar foto izstādi Olaines Kultūras namā, kuras dalībnieki ir vietējie iedzīvotāji – pašvaldībā licencētās izglītības programmas “Fotogrāfija, kā pasaules izzināšanas veids” dalībnieki.

17.02. plkst 13:00 Olaines Kultūras namā rosīsies gan vietējie, gan ciemiņu deju kolektīvi koncertā “ Laikmets, laime, lai...”,

Savukārt 19.02. plkst. 19:00 Olaines Kultūras nama apmeklētājiem būs iespēja priecāties kopā ar mūsu mazajiem dziedātājiem –  popgrupu “Domino” un ansambli “Olaines cālīši”. Šis koncerts būs īpašs ar to, ka mazie dziedātāji dziedās kopā ar profesionālu instrumentālo grupu - taustiņinstrumentālistu Juri Kristonu, ģitāristu Aini Rudzīti, sitaminstrumentālistu Ilvaru Manfeldu un koncertprogrammas vadītāju, aktieri Jāni Kirmušku.

20.02. plkst. 19:00 koncertā “Kad dvēsele dzied” Olaini dzimšanas dienā sveiks folkloras kopa “Dzedzieda”, sieviešu vokālais ansamblis “Undīne” un Olaines jauktais koris “Dziesma”. Arī šajā Olaines Kultūras centra organizētajā koncertā muzikālo pavadījumu spēlēs profesionāli mūziķi – pianisti Anatolijs Livča, Līga Paegle, sitaminstrumentālists Mārcis Briška un basģitārists Kārlis Bimbers.

22.02. plkst. 19:00 Olaines Kultūras namu piepildīs krāšņa, atraktīva un azartiska koncertprogramma, kurā piedalīsies eksotisko deju  kolektīvs ”Oriental flowers”, līnijdeju kolektīvi “Open Line” un “JazzBox” un vokālais ansamblis “Ivuški”.

Tā kā vietu skaits Olaines Kultūras namā ir ierobežots, tad uz visiem koncertiem būs iespēja iepriekš izņemt ieejas kartes. Plašāka informācija: www.olaineskultura.lv.

Kā jau ierasts, svētku kulminācija notiks pilsētas Mežaparkā, kurš arī šogad tiks ietērpts skaņās un krāsās. Tāpēc ikviens olainietis un pilsētas viesis tiek aicināts apmeklēt Olaines Mežaparka izklaides pasākumus, kas norisināsies 24. februārī no plkst. 18:00 līdz 23:00.

Mežaparkā būs apskatāms brīnišķīgs gaismas objekts sirds formā, kura autors ir mākslinieks Jānis Pētersons. Šis projekciju un lāzeru objekts  atbilst arī šī gada svētku nosaukumam ”Olaine mūsu sirdīs”.

Mežaparka apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar interesantu mūzikas instrumentu – trubafonu, kuru ieskandinās muzikālā apvienība “Santehniķi” ar pasaulē atpazīstamām muzikālām kompozīcijām. Muzikālo programmu Mežaparka estrādē papildinās arī muzikālā „Led un gaismu šova deju programma”.

Drosmīgākie varēs izmēģināt 3 dimensiju šūpoles, toties, ja pastaigājoties būsiet mazliet nosaluši, tad būs iespēja pasildīties pie īpaši sagatavotajiem uguns bluķīšiem.

Ceram, ka izdosies arī pieaicināt pietiekoši daudz mājražotāju un uzņēmēju, lai reklamētu savu produkciju īpaši uzceltajā nojumē laukumā pie ūdens torņa. Tirdziņa nojume būs atvērta no plkst. 18:30 līdz 20:30.

Vakara īpašais brīdis būs plkst. 21:00, kad virs Olaines svētku salūtā uzziedēs debesis.

Pēc salūta svētki turpināsies arī Olaines Kultūras namā – no plkst. 22:00 līdz 03.:00 lustīgi dejosim grupu “Galaktika” un “MC orķestris” pavadījumā. Ieeja ar ieejas kartēm. 

Vēlam, lai šie svētki ir spilgtiem mirkļiem bagāti un lai jums visiem izdodas sajust Olaines pilsētu savās sirdīs!

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Antons, Antis
Jaunumi e-pastā