Olaines komanda izcīna 11 medaļas Latvijas jaunatnes olimpiādē

Jegors Greorgs Artjomovs - I vieta

Ņikita Čerkovskis - II vieta

Iļja Korčagins, Vadims Gerega, Igors Volčenko - III vieta

Sporta vingrošana

Aleksandrs Ļitvinovs - II vieta (līdztekas); III vieta (brīvās kustības, atbalsta lēciens, stienis)

Mākslas vingrošana

Jekaterina Fedjuņina - III vieta (ar vālītēm)

Grupu vingrojumos - II vieta

Olaines Sporta centra kolektīvs un Olaines novada pašvaldība izsaka lielu pateicību par ieguldīto darbu gan visiem sportistiem, kas pārstāvēja savu novadu, gan treneriem - A.Zeilem, M.Auzānam, V.Stūrmanei, K.Versockim, A.Artjomovam un V.Šlikovam par savu neatlaidīgo darbu un sasniegumiem!

Par Latvijas Jaunatnes Olimpiādi

Olimpiādē piedalījās 2637 sportisti no 83 pašvaldībām.

Trīs dienas Latvijas labākie jaunie sportisti Latvijas Jaunatnes olimpiādē cīnījās par 236 medaļu komplektiem 26 olimpiskajos sporta veidos – riteņbraukšanā, triatlonā, badmintonā, basketbolā, galda tenisā, boksā, futbolā, vieglatlētikā, vingrošanā, regbijā, jātnieku sportā, handbolā, džudo, svarcelšanā, šaušanā, taekvondo, loka šaušanā, smaiļošanā un kanoe, airēšanā, burāšanā, cīņā, paukošanā, peldēšanā, tenisā, volejbolā un golfā.

Medaļu kopvērtējumā līdera pozīcijas saglabāja Rīga, otrajā vietā ierindojās Daugavpils komanda (29 zelta, 31 sudraba un 28 bronzas medaļas), bet trešo vietu ieņēma Jūrmalas jaunie sportisti (15 zelta, 16 sudraba un 15 bronzas medaļas). Ceturtā vieta kopvērtējumā ar 49 izcīnītām medaļām ir Liepājai, piektā – Jelgavai (42 medaļas), bet sestā – Ventspilij (25 medaļas). Mājinieki – Valmieras sportistu komanda ar 20 medaļām (6 zelta, 6 sudraba un 8 bronzas) ierindojās 8. vietā.