Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 21. janvāris

         

Jaunumi

2018-05-02
Olaines novads piedalās "Uzņēmēju dienās Zemgalē"
27. un 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC), Jelgavā norisinājās izstāde "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018", kurā jelgavnieki un pilsētas viesi tika aicināti iepazīt vairāk nekā 180 uzņēmumu ražoto produkciju un piedāvātos pakalpojumus.

"Uzņēmēju dienas Zemgalē" organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju. Šogad izstāde atzīmēja jau piekto gadskārtu. Tika piedāvāta plaša programma – biznesa forums, kontaktbirža, amatnieku un mājražotāju gadatirgus, kā arī daudzveidīga kultūras programma un kustības "Latvijas labums" aktivitātes.

Pateicoties Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centra iniciatīvai, šogad Olaines novads pirmo reizi piedalījās "Uzņēmēju dienās Zemgalē".

Olaines novads šajā izstādē piedalījās ar novada kopstendu, kurā īpašs uzsvars likts uz novada jaunajiem un inovatīvajiem uzņēmējiem un mājražotājiem.

Liela piekrišana bija produktam “Smalkais muslis”, kas nepilna pusgada laikā, pateicoties aktīvajām šī produkta radītājām un virzītājām Latvijas tirgū – Ilzei un Ievai, ir ieguvis nedalītu klientu atsaucību. Šo produktu jau var iegādāties vairākos Rīgas ekoloģisko produktu veikalos, kā arī no 2.maija tas ir pieejams veikalā “Ooo Sajūtu darbnīca”, kurš atrodas Olainē, Kūdras ielā 17A.

Ar savu produkciju izstādes apmeklētājus priecēja arī priežu čiekuru izstrādājumu ražotājs “Mr.Cone”. Degustācijā pārsteigumu apmeklētājiem radīja konfektes no priežu čiekuriem, kurām ir arī dziednieciska iedarbība. Savukārt, sveču darbnīca “Ooo Sajūtu darbnīca” pārsteidza ar saviem jaunajiem produktiem – svece ar masāžas eļļu un ekoloģiskie grila un kamīna iekuri no vaska.

SIA “Dinair Filton” ir viens no Olaines novada uzņēmumiem, kas strauji attīstās. Tāpēc izstādē “Dinair Filton” sevi pozicionēja ne tikai kā gaisa filtru izstrādātāju un ražotāju, bet arī kā darba devēju, kas aizvien palielina darba vietu skaitu un aicina darbā strādniekus.

Vēl Olaines novada kopstendā sevi reklamēja šādi novada uzņēmumi: AS “Olainfarm”, SIA "Vurcs", "MiluMammu", SIA “Radošā kompānija Divi L”, SIA “Olfa Press”, SIA “ESP European Steel Production”, SIA “Skursteņmeistars”, kā arī Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža.

Novada uzņēmēji izteica gandarījumu par iespēju popularizēt savus izstrādājumus tik vērienīgā izstādē, tikties ar citu novadu uzņēmējiem un atrast jaunus sadarbības partnerus.

Izstādi apmeklēja arī Olaines novada domes priekšsēdētaja vietnieks Aleksandrs Čmiļs un Attīstības nodaļas vadītājs Kristaps Kauliņš, kuri pauda atbalstu tam, ka dalība šāda veida izstādēs ir novērtējama kā veiksmīgs atbalsta instruments novada uzņēmējiem un pauda cerību uz uzņēmēju atsaucību arī citās izstādēs nākotnē.

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Agnese, Agnija, Agne
Jaunumi e-pastā