Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 18. janvāris

         

Jaunumi

2018-01-29
Olaines Pieaugušo izglītības centrs viesojas dzīvnieku patversmē
Jau trešo gadu Olaines Pieaugušo izglītības centrs gadu mijā organizē labdarības izsoli, kurā iegūtie līdzekļi tiek ziedoti kādai no mazāk zināmām dzīvnieku patversmēm. Šogad PIC izvēlējies patversmi "Dzīvnieku draugs", Rīgā, no kurienes arī olainieši ir ņēmuši sev mājas mīluļus.

24. janvārī PIC delegācija devās ciemos uz Zasulauku, lai satiktos ar patversmes darbiniekiem un iepazītos ar pašu patversmi.

PIC vadītāja Rudīte Babra norāda, ka izvēlētā patversme pēc sava apjoma ir neliela un domāta tieši kaķiem: “Patversmei pieder divas telpas: pieaugušajiem kaķiem un kaķēniem. Kaķēnu pieplūdums ir rudeņos, kad vasarnieki pamet mazdārziņus. Šobrīd visi kaķēni ir paņemti uz mājām. Pieaugušo kaķu šobrīd ir ap 30. Saticīgākie uzturas telpā brīvi, bet tie ar raksturu ievietoti būrīšos. Tiesa, pastaigas laiks atvēlēts arī tiem. Pie iestādes ir ierīkots vasaras voljers pastaigām. Kopējais iespaids izveidojās tāds, ka kaķīši ir aprūpēti un mūsu pienesums palīdzēs viņiem justies labāk. Tā kā ziedojumi netiek saņemti bieži, tad patversmes darbiniekiem ir patiess prieks par katru atsaucīgu sirdi.”

Lai izsolē iegūtie līdzekļi patversmei dotu pēc iespējas lielāku pienesumu, PIC sazinājās ar patversmes administrāciju un apzināja visvairāk nepieciešamās lietas. To skaitā bija specifiskā barība dzīvnieciņiem ar veselības traucējumiem, autiņi, kas nepieciešami pēc medicīniskām manipulācijām, gumijas cimdi būrīšu uzkopšanai un spēļmantiņas.

 

Informējam, ka februārī PIC telpās ir plānota lekcija, kas domāta tieši tiem, kuru mājas mīlulis ir kaķis. Lektors felinologs Ivo stāstīs par nepieciešamo, lai Jūsu kaķis būtu laimīgs un vesels. Sekojiet līdzi informācijai pašvaldības mājaslapā www.olaine.lv

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Antons, Antis
Jaunumi e-pastā