Olaines novads - aktīvs, industriāls, zaļš!         Piesakies pašvaldības izdevuma "Olaines Domes Vēstis" saņemšanai Tavā pasta kastītē!     

2019. gada 21. janvāris

         

Jaunumi

2018-12-13
Par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību Latvijā atzīts Olaines novads (turpinājums)
Trešdien, 12. decembrī, kultūras centrā “Siguldas devons” VARAM organizētā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” galveno titulu un balvu ir ieguvusi Olaines novada pašvaldība.

Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs norāda: “Šī ir mūsu kopējā uzvara, ar kuru apsveicu ikvienu Olaines novada iedzīvotāju un pašvaldības darbiniekus. Pateicos iedzīvotājiem par atbalstu balsojuma laikā konkursa ietvaros un atzinīgu pašvaldības darba vērtējumu ikdienā, kā arī par to, ka izvēlaties Olaines novadu kā savu dzīvesvietu, vietu, kur augt un mācīties jūsu bērniem, atpūsties un pavadīt laiku kopā ar ģimeni! Pateicos par ieguldījumu ģimenēm draudzīga novada veidošanā katram šajā jomā strādājošajam pašvaldības darbiniekam un uzņēmējam!”

Olaines novada pašvaldības pārstāvji un Olaines novada daudzbērnu ģimene - Zagladovu ģimene kopā ar VARAM ministru Kasparu Gerhardu un konkursa komisijas locekļiem

Zagladovu ģimene kopā ar Olaines novada pašvaldības pārstāvjiem piedalījās konkursa noslēguma pasākumā un pārstāvēja Olaines novada daudzbērnu ģimenes 

 

Ņemot vērā to, ka Olaines novads bija konkursa uzvarētājs arī 2017. gadā (89 novadu grupā), pašvaldībai 15. novembrī uzņemt konkursa vērtēšanas komisiju ir bijis liels izaicinājums, jo, lai pārliecinātu komisiju, ka ir titula cienīga, bija jāparāda ne tikai kopējais pašvaldības piedāvājums un atbalsts ģimenēm, bet arī novada izaugsme šajā jomā gada laikā. Olaines novada pašvaldības prezentācijas laikā tika secināts, ka viena no pašvaldības darba prioritātēm jau ilgus gadus ir ģimenēm draudzīga novada attīstība, un tika uzsvērts, ka šāds ir arī nākotnes redzējums.
 
 
 
Konkursa mājaslapā www.vietagimenei.lv pieejama karte ar ģimenēm draudzīgām vietām un joprojām ir iespēja salīdzināt dažādu pašvaldību piedāvājumu attiecībā uz vecāku maksām vai pašvaldības finansiālo atbalstu. Tur var pārliecināties, ka Olaines novadā ir ģimenēm lojālas izmaksas un labs materiālais atbalsts daudzās pozīcijās – gan ēdināšanas izmaksas pirmsskolas izglītības iestādēs, gan līdzfinansējums bērnu apmeklējumam privātā pirmsskolas izglītības iestādē, gan aukles pakalpojumam u.c.

Pašvaldības objektos ieeja ir par nelielu samaksu vai par brīvu, Olaines Mūzikas un mākslas skolas apmeklējums maksā tikai 7 EUR/mēnesī, vairākas sporta sekcijas (mākslas vingrošana, sporta dejas, šahs u.c.) ir bez maksas, peldētapmācība ārpus skolas – tikai 1 EUR par apmeklējumu, bet daiļslidošana – tikai 5 EUR/mēnesī. Draudzīgi ģimenēm ar bērniem ir arī sporta klubi – piemēram, biedrība “Attīstām hokeja prasmes” piedāvā mācīties un spēlēt hokeju par 15 EUR/mēnesī, bet biedrība “FK “Olaine”” piedāvā ģimenei maksāt tikai 20 EUR/mēnesī neatkarīgi no tā, cik bērnu no vienas ģimenes apmeklē futbola treniņus. Respektīvi, tiek maksāts par vienu bērnu, pārējie brāļi vai māsas treniņus apmeklē bez papildu maksas.
 
 
Olaines novada pašvaldības 
Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

 

Drukāt

Olaines novads

Olaines novada pašvaldība
Tālrunis: 67964333
Mob.tālr.: 20178620
e-pasts: pasts@olaine.lv

Olaines pagasta pārvalde
Tālrunis: 67962442
Mob.tālr.: 29510971
e-pasts: pagasts@olaine.lv

Datu aizsardzības speciālists
Tālrunis: 26658265, 27753113
e-pasts: 
datu.specialists@olaine.lv
 

 
 

Vārda dienas svin:
Agnese, Agnija, Agne
Jaunumi e-pastā