Īsās ziņas 20.- 26. jūlijs
- Olaines novada iedzīvotāju iecienīto peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normām – peldēties atļauts!
- Olaines novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centru izsludina grantu konkursu "Ģimenes bizness Olainē". Pieteikumus var iesniegt līdz 17. augustam. Viena projekta pieejamais finansējums ir līdz 2500 eiro. Pieteikumu veidlapas un visa info: https://www.olaine.lv/lv/jaunumi/izsludinats-grantu-konkurss-gimenes-bizness-olaine-2026
- Turpinās ceļu segumu labiekārtojuma izbūves darbi dārzkopības kooperatīvos ar pašvaldības finansējumu. Pašlaik darbi notiek DKS “Ieviņa 99”, DKS “VEF Baloži”, DKS “Ozollejas” un DKS “Dzelmes” teritorijās.
- Turpinās darbi pie lielizmēra caurtekas izbūves Jāņupē, DKS “Druva” teritorijā.
- Multicentra celtniecības darbu laikā Jelgavas ielā 23 autovadītājiem pieejamas arī bezmaksas stāvvietas Jelgavas ielā 21.
- 25. jūlijā “Mežezera sajūtu festivāls”- iedvesmu darbnīcas un mūzika visas dienas garumā! Tiekamies! Ieeja – bez maksas. Vairāk info: https://www.olaine.lv/lv/jaunumi/mezezera-sajutu-festivals-2026
- Velo sacensību “Bērni uz riteņiem” 21. jūlija posms pārcelts uz 28. jūliju!
- Dienas aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centra "Kastanis" izstāde "Radām visi kopā" Olaines Vēstures un mākslas muzejā apskatāma līdz 1. augustam.
- Olaines Vēstures un mākslas muzeja izstāžu zālē iekārtota fotogrāfiju izstāde "Bez ierobežojumiem". Izmantojot fotobalss metodi, ir tapuši 20 darbi, kas atspoguļo jauniešu ar kustību traucējumiem ikdienu, sajūtas un izaicinājumus. Izstāde būs aplūkojama līdz 1. augustam.
- Olaines Vēstures un mākslas muzejā ierīkota mākslinieces Ninas Čistjakovas (Igaunija) izstāde "Lelles un zodiaka zīmes". Tās pamatā ir ar rokām darinātas lelles, kas atspoguļo 12 zodiaka zīmes. Leļļu ekspozīcija muzejā būs līdz 17. augustam.