Olaines panorāma
Olaines bokseriem augsts sniegums sacensībās Grobiņā

15. un 16. martā Grobiņā norisinājās boksa čempionāts, kas pulcēja 102 sportistus no Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Latvijas. Olaines boksa klubu “Olimp” Ņikitas Versocka vadība pārstāvēja četri bokseri.

• Daņila Romanovs (sv. kat. līdz 54 kg) uzvarēja cīņās pret bokseriem no Rīgas un Lietuvas, kļūstot par turnīra uzvarētāju.
  • Dmitrijs Klimovs (sv. kat. līdz 52 kg) uzvarēja bokserus no Lietuvas un Jūrmalas un pārliecinoši kļuva par turnīra uzvarētāju
  • Deniss Lapšovs (sv. kat. līdz 63 kg) izcīnīja pirmo vietu, uzvarot bokserus no Liepājas un Lietuvas
  • Sergejs Mihailovs (sv. kat. līdz 67 kg) sīvā cīņā pusfinālā piekāpās bokserim no Priekuļiem un izcīnīja bronzas medaļu

Dmitrijs Klimovs atzīts par turnīra tehniskāko bokseri un tika apbalvots ar kausu!