Olaines panorāma
DarbaGuru - pilna cikla HR risinājumu aģentūra

DarbaGuru - pilna cikla HR risinājumu aģentūra

DarbaGuru - pilna cikla HR risinājumu aģentūra

Zinoši darbinieki ir katra uzņēmuma panākumu atslēga

Katrs mēs esam unikāls kā personība un katram no mums ir vēlme veiksmīgi pašrealizēties tajā, ko darām. Vēl vairāk, atbildes ir mūsos, vienīgi prasmīgi jādabū tās ārpusē, lai tās strādātu mums par labu. Tieši tad nāk talkā Darba Guru un Personīgā zīmola Akadēmija ar tieši Tev piemērotiem lektoriem, konsultantiem un treneriem, kuri katrs ir savas nozares eksperti un kas jau ir izgājuši šo atbilžu meklēšanas un atrašanas ceļu.

Darba Guru piedāvā paaugstināt darbinieku efektivitāti, noturēt pārliecību pārmaiņu laikā, būt līdzpratējam jaunākajās tendencēs un pilnveidoties šādās jomās:

  • Līderība un Vadība,
  • Labbūtība,
  • Komunikācija,
  • Pārdošana un eksports,
  • Emocionālā inteliģence,
  • Zimolvedība u.d.c.

Vairāk informācijas: https://www.personigaiszimols.lv/lv/in-house/303-PZA-katalogs

 

Personāla atlase un headhunting ir ātrākais un efektīvākais veids kā papildināt uzņēmumu ar pārliecinātiem speciālistiem

Kad rodas brīnišķīgi laba ideja un tai seko milzīga vajadzība pēc papildspēka, tad bieži vien saskaramies ar to, ka atlases process aizņem ļoti daudz laika un enerģijas, bet darbs uzņēmumā turpinās un kādam tas varbūt ir papildus slogs, tad nāk talkā Darba Guru ar profesionāliem un pieredzējošiem rekrutēšanas speciālistiem, kas ietaupīs Jums laiku un atradīs tieši Jums piemērotus kandidātus, lai Jūsu idejas tiktu realizētas pēc iespējas ātrāk.

Darba Guru piedāvā izstrādāt  reklāmas kampaņu, novadīt darba intervijas, saņemt līdz 10 kandidātiem. Risinājums lieliski piemērots pārdošanas un klientu apkalpošanas speciālistiem, vadības asistentiem, lietvežiem, mārketinga, finanšu, personāla speciālistiem u.tml. pozīcijām.

Savukārt tādām pozcijām kā IT, būvniecības vai ražošanas inženieri, kvalitātes vadītāji, eksporta menedžeri, vidējā un augstākā līmeņu vadītāji, Darba Guru piedāvā tirgus izpēti, LinkedIn Jobs, networking, headhuntig, kompetenču vai tehniskās intervijas, EQ testu vai reputācijas pārbaudes un saņemt 1-3 fināla kandidātus ar 3 vai 6 mēnešu garantiju.

 

JAUNUMS Latvijā - personāla vadības speciālists ārpakalpojumā

Jūsu personāla vadītāja vieta šobrīd ir tukša, varbūt īslaicīgi, bet tieši sobrīd ir svarīgi uzsākt jauna attīstības posma uzsākšanu un atlasīt vairākus jaunus darbiniekus, vai arī ir pienācis laiks atjaunot vai ieviest personāla vai atalgojuma politiku, vai vēlaties sekot jaunajām prasībām un ieviest uzņēmumā elektronisku sistēmu  HR jomā,vai vienkārši vēlaties būt drošs un pārliecināties, ka uzņēmuma darbinieki ir apmierināti un motivēti,  tad talkā nāk Darba Guru un piedāvā ieekonomēt laiku un finanses jaunu darbinieku piesaistē un uz projekta laiku sadarboties ar mūsu profesionāli sagatavotiem personālvadības speciālstiem, kas palīdzēs sakārtot personālvadības dokumentus, atlasīs jaunus darbiniekus, veiks darbinieku apmierinātības aptauju, analizēs rezultātus un sniegs ieteikumus kā arī  palīdzēs ieviest digitalizētos HR risinājumus, apmācīs Jūsu darbiniekus un atbalstīs vadītājus jebkādā citā jautājumā HR jomā.