Olaines panorāma
Iespēja bez maksas apgūt 5 radošās domāšanas metodes un piedalīties lieliskā pasākumā

Iespēja bez maksas apgūt 5 radošās domāšanas metodes un piedalīties lieliskā pasākumā

Iespēja bez maksas apgūt 5 radošās domāšanas metodes un piedalīties lieliskā pasākumā

29. septembrī Ķīpsalas hallē, Rīgā, ir iespēja bez dalības maksas apgūt 5 radošās domāšanas metodes un piedalīties lielākajā prāta vētrā pasaulē.

Pasākumā aicināti piedalīties - studenti, skolotāji, pasniedzēji,  jaunās māmiņas, uzņēmēji, seniori, ikvienas profesijas pārstāvji, darba meklētāji, arī skolēni- ja ir vecāku un skolas saskaņojums, īsi sakot- ikviens interesents! Var pieteikties arī klase, grupa, kurss, bet jāreģistrējas dalībai atsevišķi!

Pats pasākums sāksies jau plkst. 10.00 ar dažādām aktivitātēm- būs iespēja gan iepazīt inovatīvus produktus un uzņēmumus, izklaidēties, baudīt Visuma skaņas "Habitat" kosmiskajās noskaņās un  Dj Raimix - Inovāciju Big Bang, Signes un Jāņa radošo duetu, kā arī piedalīsies Dj Betons (olimpiskais čempions Mārtiņš Rubenis), muzikālā dīva Sniedze Prauliņa.

No plkst. 12.00 līdz 13.30 visi dalībnieki kopā centīsies sasniegt Ginesa rekordu, kopīgi piedaloties ideju sesijā. Dalībnieks, kurš būs radījis visvairāk ideju, saņems 1000 eur naudas balvu.

Un pēc radošās sesijas notiks eksperiments - "Mākslīgais intelekts pret cilvēku", bet noslēgumā- ballīti iegriezīs Amuna Davis. Pasākums ilgs līdz plkst. 16.00.
 

Vēl ir iespēja reģistrēt dalību pasākumā: rekordspratavetra.lv/lv/reģistrācija
 

Pasākuma organizatori aicina – radoši, noderīgi un interesanti – lieliskā kompānijā pavadīt šo piektdienu!
Plašāka informācija: rekordspratavetra.lv

Apgūsti 5 radošās domāšanas metodes un piedalīties pasākumā