Olaines panorāma
Aizvadīta Olaines novada Jauniešu diena 2023

Aizvadīta Olaines novada Jauniešu diena 2023

Aizvadīta Olaines novada Jauniešu diena 2023

Pasākuma foto galerija

Pasākuma video

26.augustā Olaines 2.vidussksolas stadionā un Olaines Mežaparkā vairāki simti jauniešu un citi interesenti visas dienas garumā apmeklēja Olaines novada Jauniešu dienu!

Sportiskākos jauniešu nenobiedēja rīta lietavas un desmitiem komandu piedalījās sacensībās volejbolā “2 pret 2” un basketbolā “3 pret 3”, kā arī šī gada jaunumā – būra futbolā “3 pret 3” (“mini pitch”).

 

Olaines Mežaparks un Popkorna skvērs bija piepildīts ar dažādām aktivitātēm un izklaidēm – hennas darbnīca, slackline, novuss, orientēšanās spēle “Zini, izzini, uzzini”, stencil un grafiti meistarklases kopā ar populārāko ielu mākslinieku Latvijā Daini Rudeni, Orbitron griežamatrakcija, mūzikas instrumentu meistarklase “Izzini instrumentu” Olaines novada jauniešu projekta "Izjūti instrumentu!" ietvaros, ērmriteņi, fotobūda un dažādi eksperimenti ar Jauno Fiziķu Skolu.

 

Koncerta programma Mežaparka estrādē tika iesākta ar jauniešu brīvo mikrofonu, kas kļuvis par ikgadēju tradīciju un neatņemamu Jauniešu dienas sastāvdaļu. Paldies visiem jauniešiem, kas bija tik drosmīgi un uzstājās publikas priekšā.

Vakaru turpināja hip hop mūzikas pārstāvis Burlax, harizmātiskā Patrisha un mūziķis Fiņķis. Mums gan ir jāatvainojas par tehniskajām ķibelēm, kuru dēļ nedaudz nobīdījās Fiņķa uzstāšanās laiks. Taču jauniešu diena noslēdzām pozitīvi ar kustīgiem ritmiem DJ Sun Lay vadībā.

 

Milzīgs paldies Olaines jauniešu centra “Popkorns” aktīvajiem jauniešiem un visiem brīvprātīgajiem, kas ļāva šim pasākumam tapt!

Pasākumu organizēja Olaines novada pašvaldība, Olaines Sporta centrs un Olaines Kultūras centrs.

 

Tiekamies Olaines novada Jauniešu dienā 2024!