Olaines panorāma
Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi februārī

Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi februārī

Jauniešu centra "Popkorns" pasākumi februārī

Ieskaties, kādi pasākumi plānoti jauniešu centra dzimšanas dienas un Olaines svētku mēnesī!

07.02. un 08.02. visas dienas garumā (plkst. 15:00-20:00) jauniešu centrā būs jauniešu projektu rakstīšanas sesijas, kuru laikā būs iespēja gūt atbalstu no jaunatnes darbiniecēm savu jauniešu projektu pietiekumu izstrādē, uzdot precizējošus jautājumus, kā arī vienkārši motivējošā gaisotnē rakstīt savu projekta pieteikumu. 
10.02. plkst. 14:30-17:30 sadabrībā ar "Yuranka Games" notiks "Yu-Gi-Oh! Speed duel" spēļu vakars. Tā laikā būs iespēja apgūt šo kāršu spēli, kā arī sacensties ar citiem spēlētājiem!  
14.02. plkst. 17:00 Velntīndienas noskaņās jauniešu centrā tiks cepti un dekorēti keksiņi ar paštaisītu krēmu. Būs gards un sirsnīgs pasākums!
17.02. plkst. 17:00 svinēsim mūsu jauniešu centra 8. gadu dzimšanas dienu! Šī gada tēma: Visums. Vairāk informācija par plānotajām aktivitātēm sekos drīzumā. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Olaines novada Jauniešu domi!
20.02. plkst. 17:30 RTU Olaines Tehnoloģiju koledžas audzēkņi jauniešu centrā būs noorganizējuši "Ķīmijas zvaigžnu disko"! Tajā būs iespēja gan izdejoties, gan izmēģināt dažādus ar Visumu saistītus eksperimentus.
20.02. un 22.02. plkst. 19.00 olainiete Anna ikvienu interesentu vedīs vērot zvaigznes uz Olaines kalnu! Pulcēšanās Popkorna skvērā jau no plkst. 18:30. Sliktu/apmākušos laikapstākļu gadījumā pasākums tiks atcelts, kas tiks paziņots OJC "Popkorns" sociālajos tīklos (@olainesjauniesiem).
22.02. plkst. 17:00 norisināsies Linetas un Adeles (jaunietes no RTU Olaines Tehnoloģiju koledžas) organizētā Popiela, kurā var piedalīties ikviens, kurš sasniedzis vismaz 13 gadu vecumu. Popiela Tev dos iespēju parādīt savu talantu superīgākajai žūrijai un citiem dalībniekiem, sagatavojot priekšnesumu līdz 4 min viens pats vai kopā ar draugiem. Priekšnesumā vari kārtīgi izpausties: spēlēt kādu instrumentu, dziedāt, dejot u.tml.. Pieteikšanās un vairāk informācijas: ej.uz/ojc-popiela
24.02. plkst. 17:00 pievienojies jaunietes - astrofizikas entuziastes Annas lekcijai "Kosmosa kuģis "Olaine": ceļojums Visumā", kurā varēs iepazīties ar dažādām interesantām planētām un citiem objektiem Visumā, kurus būtu interesanti apmeklēt.
28.02. plkst. 17:00 norisināsies matemātikas uzdevumu ātrrisināšanas konkurss. Labākajiem balviņas!

Nepalaid garām jaunāko informāciju par pasākumiem, sekojot līdzi jaunumiem jauniešu centra sociālajos tīklos (Instagram un Facebook) @olainesjauniesiem. Kā arī janvāraI jauniešu centram tika izveidoti vairāki jauni sociālo tīklu profili: TikTok un BeReal (@olainesjauniesiem) un Snapchat (@ojc_popkorns).

Tiekamies pasākumos!